Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Google Navigator 3.5 - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: PdaFun.net
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.11.2008
Rozmiar: 3.9 MB
System operacyjny: Windows Mobile 6.0 Classic, 6.0 Professional, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 5702

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Google Navigator 3.5 - Mobile

Świetna aplikacja Google Navigator dla użytkowników korzystających z platform windows mobile wyposażonych w odbiorniki GPS, doskonale nadaje się przede wszystkim na krętych i zatłoczonych ulicach obcego nam miasta. Z Google Navigator dla mobile bez problemu trafimy do celu. Program Google Navigator opiera się o bardzo popularne w tej chwili mapy drogowe i satelitarne Google. Dzięki niemu bez problemu odnajdziesz drogę do celu bowiem Google Navigator posiada wręcz perfekcyjne odwzorowanie ulic i dróg na całym świecie. Wszelkiego typu adresy, różne punkty oraz obiekty typu sklepy, stacje benzynowe, hotele, kawiarnie, restauracje, baseny, obiekty turystyczne, rządowe i inne możemy w prosty sposób wyszukiwać po kategorii, a następnie pobierać precyzyjne dane o optymalnej, najszybszej bądź najkrótszej trasie jaką można tam dojechać z dowolnie wybranego punktu. Aplikacja Google Navigator dzięki wbudowanej obsłudze odbiornika GPS stanowi w pełni funkcjonalną nawigację satelitarną korzystającą z bardzo popularnych map Google. Ta wersja Google Navigator nie będzie działać na telefony z systemem Palm OS, została specjalnie zaprojektowania do działania na systemach windwos mobile. Poza standardową opcją w programie Google Navigator jaką jest wytyczanie tras, dla użytkownika udostępniono mapy w formie graficznej lub w oparciu o zdjęcia satelitarne. Poza tym aplikacja pozwala na przeciąganie map, przybliżanie, oddalanie, poruszanie mapy w każdym kierunku a także np. zaznaczanie na mapie swojego ulubionego miejsca oraz wysłanie własnego położenia w wiadomości sms, mms lub email. Google Navigator nie jest dostępne w języku pl (użytkownicy często błędnie wpisują nazwę programu podczas wyszukiwania używając fraz np. nawigaotr mobile). Aby wypróbować produkt Google Navigator ściągnij go na swój dysk a następnie zainstaluj w telefonie, w tym celu kliknij pobierz poniżej, a wtedy nastąpi download aplikacji Google Navigator wprost na twój komputer.

PORADNIK INSTALACJI Google Navigator na urządzeniu z systemem windows mobile:

Najpierw wybieramy sposób w jaki połączymy nasze urządzenie mobilne z komputerem:
1.KABEL USB dla systemu Windows Vista szukamy a następnie uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.  
2.Bluetooth – instalujemy niezbędne sterowniki.
3.IrDa (port podczerwieni – rzadko używane)

Istnieją dwie metody instalacji:

Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.
Należy pobrany uprzednio plik przekopiować z dysku twardego komputera do pamięci urządzenia (zalecamy na kartę pamięci). A następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.


Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.
Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.
Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • GPSMap for S60 3rd Edition 2.30

  Program pozwalający na wskazanie pozycji użytkownika na mapie w oparciu o dane z odbiornika GPS. Program umożliwia wgrywanie własnych map.

 • Nokia Maps Loader 3.0 Symbian

  Jeśli często korzystasz w swym telefonie Nokia z nawigacji GPS przez program Nokia Maps, na pewno zdajesz sobie sprawę, że Nokia Maps przeprowadza pobieranie sporej ilości danych – zdjęć i audio. To z kolei nieodzownie niesie ze sobą rosnące koszty. Jest na to sposób. Od dziś możesz używać Nokia Maps Mobile i zmniejszyć opłaty do minimum.

 • Compass3D 3.6

  Compass3D to prosta i nie wielka aplikacja na platformy Android, która jak sama nazwa wskazuje służy jako kompas.

 • BlueGPS4Droid 1.2.2

  BlueGPS4Droid to prosta i łatwa w użyciu aplikacja do używania zewnętrznego urządzenia GPS przy pomocy połączenia Bluetooth.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Google Navigator 3.5 - Mobile

dodał: smsocha , 04.11.2009

Twój komentarz

dodał: marko25 , 21.10.2009

Twój komentarz

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ