Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Google Maps (Palm OS) - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: Google
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.11.2008
Rozmiar: 406 kB
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 3610

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Google Maps (Palm OS) - Mobile

Utknąłeś w korku? Potrzebujesz szybko odnaleźć inną drogę do celu, który obrałeś? Jeżeli tak z pewnością zainteresuje cię aplikacja Google Maps mobile stworzona na platformę Palm OS. Program Google Maps opiera się o bardzo popularne w tej chwili mapy drogowe i satelitarne Google. Dzięki niemu bez problemu odnajdziesz drogę do celu bowiem Google Maps na telefon posiada wręcz perfekcyjne odwzorowanie ulic i dróg na całym świecie. Wszelkiego typu adresy, różne punkty oraz obiekty typu sklepy, stacje benzynowe, hotele, kawiarnie, restauracje, baseny, obiekty turystyczne, rządowe i inne możemy w prosty sposób wyszukiwać po kategorii, a następnie pobierać precyzyjne dane o optymalnej, najszybszej bądź najkrótszej trasie jaką można tam dojechać z dowolnie wybranego punktu. Aplikacja Google Maps dzięki wbudowanej obsłudze modułu GPS umożliwia śledzenie na mapach naszej obecnej lokalizacji. Ta wersja Google Maps nie będzie działać na telefony z windows mobile, została specjalnie zaprojektowania do działania na systemach Palm OS. Jeżeli chodzi o dodatkowe funkcje aplikacji to m.in. bardzo pożyteczna Natężenie ruchu pokazywane w czasie rzeczywistym (jak na razie dla wybranych lokalizacji dla mapy w google maps), w tej wersji skrócony czas dostępu do lokalnych informacji. Pozatym program standardowo pozwala na przeciąganie map, przybliżanie, oddalanie oraz poruszanie mapy w każdym kierunku a dzięki temu, że współpracuje z wbudowanym GPS jest jeszcze bardziej funkcjonalny. Google Maps nie jest dostępne w języku pl. Aby wypróbować produkt Google Maps ściągnij go na swój dysk a następnie zainstaluj w telefonie, w tym celu kliknij pobierz poniżej, a wtedy nastąpi download aplikacji mobile Google Maps wprost na twój komputer.

PORADNIK INSTALACJI Google Maps na urządzeniu z systemem PALM OS:

Najpierw wybieramy sposób w jaki połączymy nasze urządzenie mobilne z komputerem:
1.KABEL USB dla systemu Windows Vista szukamy a następnie uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.  
2.Bluetooth – instalujemy niezbędne sterowniki.
3.IrDa (port podczerwieni – rzadko używane)

Instalacja z komputera PC.
Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na naszym paltopie

Kompatybilne modele:
Palm LifeDrive, Palm Tungsten T, Treo 650, wszystkie palmtopy pracujące na oprogramowaniu PALM OS.

Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • Metro 5.7.6 (Symbian)

  Plan Twojego miasta w Twoim telefonie? Czemu nie! Dzięki aplikacji Metro 5.7.6 być może już nigdy nie będziesz miał problemów z komunikacja miejską:)

 • Psiloc Where I am Symbian OS S60 1.70

  Aplikacja pod nazwą Where I am firmy Psiloc to program oparty na miniGPS dzięki któremu można nauczyć telefon co ma robić w zależności od lokalizacji.

 • GPS Location Lite 1.0

  Użyj swojego telefonu z GPS jako profesjonalnego urządzenia rejestrującego. GPS Location Lite stanowi ciekawe rozwiązanie dla wszystkich, którzy często podróżują.

 • DirectionMaps

  DirectionMaps to nie zwykle mały i nie skomplikowany program, służący do zapisywania lokalizacji i tworzenia własnej mapy rysunkowej do niej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Google Maps (Palm OS) - Mobile

dodał: panka8 , 23.02.2010

dobry program

dodał: ~przechodzień , 26.01.2010

Google Maps (Palm OS) - Mobile\n\nSystem operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC \n\nZnać, że "fachowiec" to dodawał ;-)\n

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ