Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DirectionMaps - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: Vincent Collura
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.05.2010
Rozmiar: 14 kb
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 5.0 for Smartphone, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 312

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DirectionMaps - Mobile

            DirectionMaps to nie zwykle mały i nie skomplikowany program, służący do zapisywania lokalizacji i tworzenia własnej mapy rysunkowej do niej.

Stworzona przez znanego już programistę Vincenta Collure aplikacja DirectionMaps wbrew pozorom do swojego działania nie potrzebuje wbudowanego odbiornika GPS, jego działanie opiera się na tworzeniu zwykłej notatki a następnie przypisaniu do niej odręcznego rysunku, który możemy traktować jako mapę. Aplikacja pozwala szukać oraz edytować notatki i mapy.

Należy pamiętać, że do poprawnego działania aplikacja wymaga bibliotek Visual Basic oraz pliku BeanDLL.dll. Niestety menu DirectionMaps nie jest po Polsku. DirectionMaps jest całkowicie za
free. Jeżeli chcesz pobrać program DirectionMaps użyj opcji download i za darmo ściągnij plik instalacyjny. W kategorii Nawigacja i GPS znajdziesz także wiele innych ciekawych aplikacji.

Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • GPS Utility 1.0 (iPhone)

  GPS Utility jest programem służącym do konwersji danych z modułu GPS do rozmaitych formatów.

 • VITO FindMe 1.2

  Nie możesz odnaleźć znajomych a oni ciebie? Dzięki aplikacji VITO FindMe stworzonej dla Windows Mobile na urządzenia przenośne ten problem stanie się przeszłością.

 • Navi2Go 1.30 (S60 3rd)

  Aplikacja Navi2Go na Symbian OS stanowi doskonała propozycję systemu satelitarnego nawigacji samochodowej. Opisywana wersja Navi2Go jest kompatybilna na telefony z systemem Symbian 3 generacji (s60v3). Jedną z ciekawszych zalet programu Navi2Go na urządzenia mobilne jest, to że droga pokazywana jest w 3D.

 • SpeedCam 4.2

  Aplikacja SpeedCam stworzona na urządzenia z systemem Symbian OS to prosty i nie wielki program, umożliwiający prezentowanie naszego położenia. SpeedCam wykorzystuje moduł GPS do określenia pozycji oraz informuje nas z jaką prędkością się przemieszczamy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DirectionMaps - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ