Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VITO ButtonMapper 4.0 - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: VITO Technology
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 01.12.2008
Rozmiar: 720 kB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC
Liczba pobrań: 254

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis VITO ButtonMapper 4.0 - Mobile

VITO ButtonMapper dla platform Windows Mobile jest aplikacją dla osób, które cenią sobie szybką i uproszczoną pracę na swoim urządzeniu Pocket PC. Program pozwala na tworzenie skrótów dla przycisków, czyli przypisywanie pod konkretne klawisze wybranych akcji jakie mają zostać wywołane na urządzeniu po naciśnięciu pewnej kombinacji. Takie rozwiązanie z pewnością przyspieszy pracę w systemie i pozwoli znacznie szybciej wykonywać wiele zadań na naszym urządzeniu mobilnym. Jak się okazuje program pozwala na przypisanie do jednego przycisku, dwóch różnych akcji  oraz umożliwia definiowanie własnych makr. VITO ButtonMapper to nie pl wersja. Warto także wspomnieć że VITO ButtonMapper nie jest free. Aby ściągnąć program kliknij pobierz poniżej.


Podobne Manager plików, programów

 • Ghost Commander 1.36.4

  Aplikacja Ghost Commander to intuicyjny i zorientowany na wpisywanie komend menadżer plików a także klient FTP w jednym.

 • Mobile Registry Editor 1.11

  Mobile Registry Editor jak sama nazwa wskazuje jest narzędziem zaprojektowanym do modernizowania wpisów w rejestrze systemu Windows Mobile.

 • AndFTP 2.8

  AndFTP jest dość rozbudowanym klientem FTP/SFTP na platformy Android. Program pozwala na obsługę kilku serwerów FTP jednocześnie.

 • Fizz Monitor 3.2 PPC

  Kolejny przydatny a dla wielu może nawet i niezbędny program Fizz Monitor pod system Windows Mobile stanowi zbiór wszystkich potrzebnych narzędzie systemowych w jednym miejscu.

 • GoodWin 1.21

  Program GoodWin pod Windows Mobile jest kolejną propozycją uporządkowanego organizowania i monitorowania procesów systemowych. Aplikacja jest managerem zadań w naszym urządzeniu nieco wzbogaconym o różne dodatkowe funkcję.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VITO ButtonMapper 4.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ