Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Total Commander 2.5 (Windows Mobile) - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: Christian Ghisler
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.12.2008
Rozmiar: 1 207 KB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 8585

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Total Commander 2.5 (Windows Mobile) - Mobile

Legendarna aplikacja pod nazwą Total Commander powraca do nas z powrotem w postaci wersji kompatybilnej dla środowiska mobilnych okienek. Producent zaoferował program wzbogacony o kilka dodatkowych opcji. Total Commander 2.5 teraz dla Windows Mobile jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej znanych aplikacji narzędziowych na całym świecie - służących do zarządzania plikami w systemie. Po sieci krąży mnóstwo opinii osób, które twierdzą że bez tego narzędzia nie wyobrażają już sobie jakichkolwiek operacji na plikach w systemie.

Total Commander 2.5 w wersji na telefon odziedzicza większość funkcji programu macierzystego stworzonego początkowo na systemy Windows na PC. W aplikacji znajdziemy bardzo charakterystyczną np. możliwość przeglądania katalogów z plikami w dwóch pionowych panelach. Dzięki Total Commander 2.5 dla mobile tak samo jak dla PC możliwe jest m.in. kopiowanie lub przenoszenie całych subkatalogów, zmiana nazw, tworzenie nowych katalogów, kasowanie plików i katalogów, kompresja danych oraz wypakowywanie archiwów zip, podgląd właściwości, zmiana właściwości. Oprócz podstawowych funkcji jakie oferuje Total Commander 2.5 na komórkę, wyposażono go także w wbudowany edytor tekstowy, wbudowana wyszukiwarka tekstów,  znajdziemy również edytor plików rejestru oraz klienta FTP.

Program oferuje naprawdę ogromne możliwości i śmiało można go nazwać omnibusem wśród innych dostępnych menadżerów plików na rynku, bowiem lista opcji które zostały wymienione wyżej to nie koniec. Program posiada dostęp do sieci LAN zatem przy jego pomocy możemy także przeglądać zasoby sieciowe, jeżeli tylko nasz telefon posiada port IR możemy również wysyłać oraz odbierać pliki via port podczerwieni. Total Commander 2.5 a w skrócie totalcmd dla mobile umożliwia nam także pełną konfigurację panelu z opcjami czyli spersonalizowanie narzędzia do naszych potrzeb w sensie zmiany wyglądu wyświetlanych katalogów np. w formie drzewa. Ogrom wszystkich dostępnych funkcji tego programu może nieco zniechęcić początkujących użytkowników,  którzy nigdy z nim nie mieli do czynienia – dlatego pomyślano również o szybkim manualu tj. plik pomocy który powinien pomóc rozwiązać wszelkie niejasności.

Dobra wiadomość! Total Commander 2.5 w wersji mobile jest free, co oznacza że korzystanie z niego jest całkowicie darmowe a producent nie nakłada żadnych ograniczeń na swoją aplikację typu testowanie przez X dni lub zablokowane funkcje. Kolejną zaletą jest to, że Total Commander 2.5 dla mobile to wersja pl. Kliknij pobierz poniżej aby pobrać plik instalacyjny programu.

Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

Podobne Manager plików, programów

 • Swiss Manager Free 1.70 (UIQ3)

  Swiss Manager Pro to narzędzie do zarządzania plikami i procesami w telefonie pracującym pod kontrolą systemy Symbian OS.

 • DotFred Task Manager v3.3 (WM 6/6.1)

  DotFred Task Manager to skuteczny i udostępniony za darmo menadżer zadań na systemy Windows Mobile.

 • X-plore 1.53

  X-plore to popularny i ceniony menadżer plików teraz również i na systemy Android. Aplikacja pozwala na przeprowadzanie wielu czynności na plikach i folderach, począwszy od tych najprostszych kopiowania i wycinania do bardziej złożonych jak odtwarzanie multimediów czy przesyłanie plików przez Bluetooth.

 • VITO ButtonMapper 4.0

  VITO ButtonMapper pozwala przypisać dodatkowe komendy pod wybrane przyciski w urządzeniach Pocket PC.

 • DotFred Task Manager v3.3 (WM 5.0)

  DotFred Task Manager to skuteczny i udostępniony za darmo menadżer zadań na systemy Windows Mobile.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Total Commander 2.5 (Windows Mobile) - Mobile

dodał: ~wszoku , 31.08.2010

mam htc hd2. po ściągnięciu przy próbie uruchomienia wyskakuje informacja iż plik nie jest aplikacją systemu windows mobile...

dodał: andrzejjajko , 28.03.2009

dlaczego nie moge pobrac zadnego programu bo nie ma linku przez ktory moglbym to zrobic

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ