Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Total Commander 2.5 (Smartphone) - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: Christian Ghisler
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.12.2008
Rozmiar: 405 kB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 for Smartphone, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 2215

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Total Commander 2.5 (Smartphone) - Mobile

Legendarna aplikacja pod nazwą Total Commander powraca do nas z powrotem , tym razem w postaci wersji kompatybilnej dla środowiska mobilnych okienek. Producent zaoferował program wzbogacony o kilka dodatkowych opcji. Total Commander 2.5 dla Windows Mobile jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej znanych aplikacji narzędziowych na całym świecie - służących do zarządzania plikami w systemie.

Po sieci krąży mnóstwo opinii osób, które twierdzą że bez tego narzędzia nie wyobrażają już sobie jakichkolwiek operacji na plikach w systemie. Total Commander 2.5 w wersji Smartphone odziedzicza większość funkcji programu macierzystego stworzonego początkowo na systemy Windows na PC. W aplikacji znajdziemy bardzo charakterystyczną np. możliwość przeglądania katalogów z plikami w dwóch pionowych panelach. Dzięki Total Commander 2.5 dla mobile tak samo jak dla PC możliwe jest m.in. kopiowanie lub przenoszenie całych subkatalogów, zmiana nazw, tworzenie nowych katalogów, kasowanie plików i katalogów, kompresja danych oraz wypakowywanie archiwów zip, podgląd właściwości, zmiana właściwości. Oprócz podstawowych funkcji jakie oferuje Total Commander 2.5 na komórkę, wyposażono go także w wbudowany edytor tekstowy, wbudowaną wyszukiwarke tekstów,  znajdziemy również edytor plików rejestru oraz klienta FTP.

Program oferuje naprawdę ogromne możliwości i śmiało można go nazwać omnibusem wśród innych dostępnych menadżerów plików na rynku, bowiem lista opcji które zostały wymienione wyżej to nie koniec. Program posiada dostęp do sieci LAN zatem przy jego pomocy możemy także przeglądać zasoby sieciowe, jeżeli tylko nasz telefon posiada port IR możemy również wysyłać oraz odbierać pliki via port podczerwieni. Total Commander 2.5 a w skrócie totalcmd dla mobile umożliwia nam także pełną konfigurację panelu z opcjami czyli spersonalizowanie narzędzia do naszych potrzeb w sensie zmiany wyglądu wyświetlanych katalogów np. w formie drzewa. Ogrom wszystkich dostępnych funkcji tego programu może nieco zniechęcić początkujących użytkowników,  którzy nigdy z nim nie mieli do czynienia – dlatego pomyślano również o szybkim manualu tj. plik pomocy który powinien pomóc rozwiązać wszelkie niejasności. 

Dobra wiadomość! Total Commander 2.5 w wersji mobile jest free, co oznacza że korzystanie z niego jest całkowicie darmowe a producent nie nakłada żadnych ograniczeń na swoją aplikację typu testowanie przez X dni lub zablokowane funkcje. Kolejną zaletą jest to, że Total Commander 2.5 dla mobile jest po Polsku. Kliknij pobierz poniżej aby pobrać plik instalacyjny programu.

Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

Podobne Manager plików, programów

 • Total Commander 2.5 (Windows Mobile)

  Legendarna aplikacja pod nazwą Total Commander powraca do nas z powrotem w postaci wersji kompatybilnej dla środowiska mobilnych okienek. Producent zaoferował program wzbogacony o kilka dodatkowych opcji.

 • NSysInfo 1.16 (S60 3rd edition)

  NSysInfo jest prostą a zarazem popularną aplikacją, która wyświetla wiele informacji na temat naszego telefonu. Ten nie wielki programik m.in. podpowie nam ile posiadamy jeszcze wolnej pamięci w telefonie, pokaże prędkość procesora jaki w nim drzemie czy wyświetli rozdzielczość ekranu w jakiej pracuje urządzenie.

 • DeviceInfo 2.0 (Symbian S60 5th edition)

  DeviceInfo to prosty i funkcjonalny widget do telefonu pracującego pod kontrolą systemu Symbian S60 5th edition. Jak sama nazwa wskazuje umożliwia on sprawdzenie wielu parametrów i informacji o urządzeniu z jakiego korzystamy.

 • Ghost Commander 1.36.4

  Aplikacja Ghost Commander to intuicyjny i zorientowany na wpisywanie komend menadżer plików a także klient FTP w jednym.

 • DTSysView 1.5 (Windows Mobile 2003)

  DTSysView to prosta aplikacja dostępna na platformy Windows Mobile dzięki której użytkownik ma możliwość podglądu jakie aplikacje są aktualnie uruchomione w systemie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Total Commander 2.5 (Smartphone) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ