Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

tMan 0.9.10 - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: David Andrs
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.12.2008
Rozmiar: 141 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 489

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis tMan 0.9.10 - Mobile

Aplikacja tMan pracująca pod Windows Mobile stanowi kolejne rozwiązanie z dziedziny porządkowania i organizacji działania systemu urządzenia mobilnego. Aby system, szczególnie przeładowany plikami , pracował stabilnie oraz tak jak należy zainstalowany menadżer zadań to niemal konieczność. tMan jest aplikacją całkowicie darmową, niewielką a do tego prostą w działaniu – potrafi przełączać się pomiędzy aktywnymi programami, minimalizować je, nie zabrakło również funkcji zarządzania siecią WiFi oraz obsługi modułu Bluetooth. Ta wersja programu tMan nie jest pl, jednak z pewnością nie stworzy to większej bariery dla użytkowników nie znających języka. Aplikacja umożliwia także resetowanie systemu, wyłączanie ekranu itp. tMan download jest dostępny poniżej, kliknij pobierz a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.


Podobne Manager plików, programów

 • Swiss Manager Free 1.70 (UIQ3)

  Swiss Manager Pro to narzędzie do zarządzania plikami i procesami w telefonie pracującym pod kontrolą systemy Symbian OS.

 • StorageTools 2.2 WM

  StorageTools to rozbudowany program do obsługi kart pamięci w telefonach z systemem Windows Mobile.

 • Pocket RAR for Pocket PC 3.71

  Pocket RAR to prosta aplikacja służąca do archiwizowania plików dla przenośnych urządzeń Pocket z systemem Windows Mobile. Popularny format RAR jest już rozpowszechniony na całym świecie i doskonale nadaje się do kompresji dużej liczby folderów i plików w jedno archiwum nadające się np. do wysłania poprzez wiadomość mail w formie załącznika.

 • Nokia Diagnostics S60 5th edition

  Nokia Diagnostics to całkiem nowa aplikacja, która umożliwi nam dokładną diagnostykę naszego telefonu. Nokia Beta Labs wprowadzając swój program diagnostyczny ułatwia użytkownikowi obsługę telefonu oraz co najważniejsze rozwiązywanie problemów.

 • Active Apps 1.2.3

  Active Apps to praktyczna aplikacja pozwalająca monitorować wszystkie procesy uruchomione w systemie w tle, które są niepotrzebne a co za tym idzie - zabierają cenne zasoby pamięci oraz energii w naszym urządzeniu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: tMan 0.9.10 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ