Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Task Switcher 1.5 (Windows Mobile 5.0) - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: FdcSoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.12.2008
Rozmiar: 94 kB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC
Liczba pobrań: 821

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Task Switcher 1.5 (Windows Mobile 5.0) - Mobile

Narzędzie Task Switcher dla Windows Mobile to kolejny przydatny manager zadań w środowisku mobilnych okienek. Aplikacja w prosty i przyjazny dla użytkownika sposób umożliwia obsługę procesów zachodzących w systemie, m.in. pozwala na pokazanie działających aktualnie programów, wystarczy jedno kliknięcie aby przełączyć się pomiędzy różnymi aplikacjami. Narzędzie Task Switcher dostępne za free oferuje swojemu użytkownikowi także możliwość ukrycia aplikacji, które są obecnie uruchomione oraz przypisanie do każdej z nich wybranej ikonki. Task Switcher nie jest po Polsku, jednak intuicyjny interfejs aplikacji z pewnością nie sprawi problemów nawet osobom nie znającym języka. Aby ściągnąć Task Switcher kliknij opcję download poniżej, wtedy plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft. Istnieją dwie metody instalacji: Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia. Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe. Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC. Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym. Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2 Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Manager plików, programów

 • Zip Manager Pro for Series 80

  Zip Manager Pro to narzędzie, które umożliwia korzystanie w telefonie z archiwów w formacie .zip. Bardzo wygodne rozwiązanie dla osób przesyłających większe bądź liczebniejsze załączniki.

 • AndMemory 1.2

  AndMemory to prosty w obsłudze i działaniu program służący do optymalizacji pracy systemu na zasadzie przydzielania potrzebnej pamięci. Dzięki AndMemory możemy ręcznie ustawić ilość przydzielanej danym procesom pamięci lub pozwolić aby program wykonywał to zadanie za nas automatycznie.

 • Hide Files 0.6

  Hide Files na platformy Android to program który pozwoli ci ukryć każdy plik video, audio, tekstowy lub obraz. Ukryte pliki są automatycznie przenoszone do folderu aplikacji. Hide Files jest programem darmowym.

 • GoodWin 1.21

  Program GoodWin pod Windows Mobile jest kolejną propozycją uporządkowanego organizowania i monitorowania procesów systemowych. Aplikacja jest managerem zadań w naszym urządzeniu nieco wzbogaconym o różne dodatkowe funkcję.

 • FreeUnRAR 1.01 (Symbian S60 5th edition)

  FreeUnRAR to prosty i funkcjonalny programik pozwalający na rozpakowanie plików zapisanych w formatach *.rar. Ta użyteczna aplikacja pracuje pod kontrolą systemów Symbian OS zarówno 3rd edition jak i 5th edition.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Task Switcher 1.5 (Windows Mobile 5.0) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ