Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Task Switcher 1.5 (Windows Mobile 2003) - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: FdcSoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.12.2008
Rozmiar: 96 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC
Liczba pobrań: 815

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Task Switcher 1.5 (Windows Mobile 2003) - Mobile

Narzędzie Task Switcher dla Windows Mobile to kolejny przydatny manager zadań w środowisku mobilnych okienek. Aplikacja w prosty i przyjazny dla użytkownika sposób umożliwia obsługę procesów zachodzących w systemie, m.in. pozwala na pokazanie działających aktualnie programów, wystarczy jedno kliknięcie aby przełączyć się pomiędzy różnymi aplikacjami. Narzędzie Task Switcher dostępne za free oferuje swojemu użytkownikowi także możliwość ukrycia aplikacji, które są obecnie uruchomione oraz przypisanie do każdej z nich wybranej ikonki. Task Switcher nie jest po Polsku, jednak intuicyjny interfejs aplikacji z pewnością nie sprawi problemów nawet osobom nie znającym języka.  Aby ściągnąć Task Switcher kliknij opcję download poniżej, wtedy plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.

PORADNIK INSTALACJI Task Switcher 1.5 na urządzeniu z systemem Windows Mobile:
Najpierw wybieramy sposób w jaki połączymy nasze urządzenie mobilne z komputerem:
1.KABEL USB dla systemu Windows Vista szukamy a następnie uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.  
2.Bluetooth – instalujemy niezbędne sterowniki.
3.IrDa (port podczerwieni – rzadko używane)

Istnieją dwie metody instalacji:

Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.
Należy pobrany uprzednio plik przekopiować z dysku twardego komputera do pamięci urządzenia (zalecamy na kartę pamięci). A następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.

Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.
Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.
Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.


Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

Podobne Manager plików, programów

 • KillMe 1.30

  KillMe to aplikacja do zarządzania procesami w telefonach z systemem Symbian S60 trzeciej generacji.

 • File Expert 3.2.3

  File Expert to funkcjonalne i rozbudowane oprogramowanie, które łączy w sobie funkcje takie jak: menadżer plików, program do przesyłania plików przez WiFi, menadżer transferu plików przez WEB oraz FTP oraz menadżer aplikacji.

 • Total Commander 2.5 (Windows Mobile)

  Legendarna aplikacja pod nazwą Total Commander powraca do nas z powrotem w postaci wersji kompatybilnej dla środowiska mobilnych okienek. Producent zaoferował program wzbogacony o kilka dodatkowych opcji.

 • Pocket Mechanic Professional 2.99 for WM Smartphone

  Pocket Mechanic Professional na Windows Mobile to aplikacja służąca do organizacji pracy całego systemu w kwestii wydajności.

 • Jbak Taskman 1.0 (S60 2nd)

  Jbak Taskman na systemy Symbian OS to jedna z cenionych i zaawansowanych aplikacji do kompleksowego zarządzania telefonem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Task Switcher 1.5 (Windows Mobile 2003) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ