Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Task Manager 3.0 (Windows Mobile 2003) - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: FdcSoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.11.2008
Rozmiar: 226 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC
Liczba pobrań: 656

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Task Manager 3.0 (Windows Mobile 2003) - Mobile

Każdy z nas na pewno zdaje sobie sprawę, że nasze urządzenia na których często ląduje mnóstwo aplikacji wymagają koniecznie managera zadań które dobrze zorganizuje pracę systemu tak aby działał on stabilnie i bez błędów. Właśnie temu zadaniu służy aplikacja Task Manager pod systemy Windows Mobile , która stanowi kolejne rozwiązanie w dziedzinie porządkowania systemowych procesów w środowisku mobilnych okienek. Task Manager jako wersja freeware swobodnie umożliwia dostęp do listy uruchomionych aktualnie procesów oraz możliwość ich zamknięcia, co ciekawe program posiada także opcje do zarządzania siecią tj. ping, IPconfig oraz statystyki. Na chwile obecną Task Manager po Polsku nie jest dostępny. Aby ściągnąć Task Manager kliknij opcję download poniżej, wtedy plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft. Istnieją dwie metody instalacji: Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia. Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe. Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC. Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym. Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2 Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Manager plików, programów


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Task Manager 3.0 (Windows Mobile 2003) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ