Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Task Facade 3.8.5 (WM) - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: gps-lover
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.06.2010
Rozmiar: 157 kb
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 131

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Task Facade 3.8.5 (WM) - Mobile

               Task Facade to narzędzie pomocne podczas śledzenia uruchomionych procesów w systemie Windows Mobile.

Procesy i programy możemy wyświetlać w sposób znany z popularnego systemu operacyjnego Windows Vista. Ekran jest dzielony na mniejsze screeny każdej aplikacji, które reprezentują ich stan. Task Facade to prosty i funkcjonalny menadżer procesów, który warto posiadać. Menu programu Task Facade nie jest po Polsku. Licencja na jakieś udostępniono program Task Facade jest za free tak więc możemy korzystać z niego bez żadnych ograniczeń.

Aby wypróbować możliwości aplikacji Task Facade kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Manager plików, programów znajdziesz również wiele innych ciekawych aplikacji na Windows Mobile. Zapraszamy

Podobne Manager plików, programów

 • Jbak Taskman 1.0 (S60 2nd)

  Jbak Taskman na systemy Symbian OS to jedna z cenionych i zaawansowanych aplikacji do kompleksowego zarządzania telefonem.

 • ActiveFile 1.44.0 (Symbian S60 2nd edition FP3)

  ActiveFile na systemy Symbian OS to wszechstronny i ceniony program służący do zarządzania wszystkimi plikami i folderami w telefonie.

 • Flash Format WM 2003

  Flash Format to rozbudowana aplikacja, która pomoże nam w pełni zarządzać pamięcią w telefonie. Program podaje dokładne dane i statystyki na temat pamięci, informacje o nośnikach, wolnej przestrzeni/przestrzeni całkowitej, typy plików, klastry, cylindry, sektory itd. co więcej do tych informacji nie tylko mamy wgląd ale również możemy je odpowiednio personalizować.

 • Jbak Taskman 1.0 (S60 1st)

  Jbak Taskman na systemy Symbian OS to jedna z cenionych i zaawansowanych aplikacji do kompleksowego zarządzania telefonem.

 • Pocket RAR for Pocket PC 3.71

  Pocket RAR to prosta aplikacja służąca do archiwizowania plików dla przenośnych urządzeń Pocket z systemem Windows Mobile. Popularny format RAR jest już rozpowszechniony na całym świecie i doskonale nadaje się do kompresji dużej liczby folderów i plików w jedno archiwum nadające się np. do wysłania poprzez wiadomość mail w formie załącznika.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Task Facade 3.8.5 (WM) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ