Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

StorageTools 2.2 WM - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: SoftWinter
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 17.06.2010
Rozmiar: 78 kb
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 271

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis StorageTools 2.2 WM - Mobile

          StorageTools to rozbudowany program do obsługi kart pamięci w telefonach z systemem Windows Mobile.

Dzięki StorageTools karta pamięci może być poddana defragmentacji, skanowaniu pod kątem wykrycia i wyeliminowania błedów w systemie plików. Program umożliwia także formatowanie karty oraz pokazuje informacje na temat systemu plików. Aplikacja StorageTools nie jest za free, producent udostępnia testową wersję Trial. Na menu StorageTools po Polsku trzeba będzie jeszcze zaczekać, jednak aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze.

Aby wypróbować możliwości aplikacji StorageTools kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Manager plików, programów znajdziesz również wiele innych ciekawych aplikacji na Windows Mobile. Zapraszamy

Podobne Manager plików, programów

 • DotFred Task Manager v3.3 (WM 6.5)

  DotFred Task Manager to skuteczny i udostępniony za darmo menadżer zadań na systemy Windows Mobile.

 • SetCPU for Root Users 2.1.1a

  SetCPU jest aplikacją stworzoną na platformy Android, która pozwala zmieniać ustawienia taktowania zegara CPU w urządzeniu. Zmiana ustawień taktowania pozwala osiągnąć albo lepszą wydajność jednostki albo większą wydajność baterii obniżając pobór energii przez procesor w chwilach kiedy taka moc nie jest potrzebna.

 • X file Manager 2.0

  X file Manager na platformę Android to łatwy w obsłudze i funkcjonalny menadżer plików. Z powodzeniem może zastąpić oryginalny menadżer plików, taki który możemy znaleźć standardowo w systemie.

 • Ghost Commander 1.36.4

  Aplikacja Ghost Commander to intuicyjny i zorientowany na wpisywanie komend menadżer plików a także klient FTP w jednym.

 • Dropbox (Android) 1.0.9.3 beta

  Dropbox to aplikacja na systemy Android coraz bardziej popularnej na PC wersji serwera plików on-line.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: StorageTools 2.2 WM - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ