Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

S2U2 (Slide 2 Unlock 2) 2.04 (WM; VGA/QVGA) - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: A_C S2 Applications
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.05.2010
Rozmiar: 2,51 MB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 350

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis S2U2 (Slide 2 Unlock 2) 2.04 (WM; VGA/QVGA) - Mobile

               S2U2 to kolejny program producenta A_C S2 Applications stworzony z myślą o Użytkownikach potrzebujących szybko i wygodnie blokować i odblokowywać klawiaturę w swoich Smartfonach.

S2U2 zdecydowanie nawiązuje swoim działaniem do znanego suwaka wykorzystywanego do odblokowywania popularnych telefonów iPhone. Program można traktować jako rozbudowaną stację w pełni konfigurowalną względem potrzeb użytkownika. Możemy ustawić tapetę lub wygaszacz. Na zablokowanym ekranie S2U2 umożliwia również dodawanie różnych informacji jak np. smsy, zegar, zadania, nie odebrane połączenia itp. S2U2 jest za free i jest aplikacją godną sprawdzenia i przetestowania. Niestety S2U2 nie jest po Polsku. Aby pobrać program S2U2 należy użyć opcji download i za darmo ściągnąć plik instalacyjny. Zapraszamy również do obejrzenia innych propozycji w kategorii Manager plików, programów dla Windows Mobile.


Podobne Manager plików, programów

 • Ghost Commander 1.36.4

  Aplikacja Ghost Commander to intuicyjny i zorientowany na wpisywanie komend menadżer plików a także klient FTP w jednym.

 • GoodWin 1.21

  Program GoodWin pod Windows Mobile jest kolejną propozycją uporządkowanego organizowania i monitorowania procesów systemowych. Aplikacja jest managerem zadań w naszym urządzeniu nieco wzbogaconym o różne dodatkowe funkcję.

 • Flash Format WM 2003

  Flash Format to rozbudowana aplikacja, która pomoże nam w pełni zarządzać pamięcią w telefonie. Program podaje dokładne dane i statystyki na temat pamięci, informacje o nośnikach, wolnej przestrzeni/przestrzeni całkowitej, typy plików, klastry, cylindry, sektory itd. co więcej do tych informacji nie tylko mamy wgląd ale również możemy je odpowiednio personalizować.

 • Chomp 1.0.2

  Chomp to aplikacja która może okazać się bardzo przydatna osobom spragnionym wciąż nowych programów w systemie Android. Działa na zasadzie wyszukiwarki, wystarczy wpisać np. nazwę programu lub "jaki" program nas interesuje a Chomp wyszuka i wyświetli wszystkie pasujące rekordy, zarówno te trafne jak i pokrewne.

 • tMan 0.9.10

  Aplikacja tMan pracująca pod Windows Mobile stanowi kolejne rozwiązanie z dziedziny porządkowania i organizacji działania systemu urządzenia mobilnego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: S2U2 (Slide 2 Unlock 2) 2.04 (WM; VGA/QVGA) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ