Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Resco Explorer 2010 8.0 (WM) - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: Resco
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 27.05.2010
Rozmiar: 1,4 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 433

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Resco Explorer 2010 8.0 (WM) - Mobile

                   Resco Explorer na Windows Mobile to jeden z najnowszych programów reprezentujących rozbudowane Menadżery plików. Resco Explorer na urządzenia mobilne z pośród innych menadżerów plików na rynku wyróżnia się kilkoma nowymi funkcjami.

Program Resco Explorer dla mobile umożliwia szyfrowanie plików i folderów, obsługę protokołów FTP a nawet dostęp do komputera PC poprzez połączenie WLAN. Dodatkowo Resco Explorer na telefony archiwizuje pliki oraz posiada funkcję nadpisywania plików systemowych. Obsługa aplikacji Resco Explorer w wersji portable jest bardzo prosta I ogranicza się do użycia palca na ekranie dotykowym. Nowością w Resco Explorer w trybie pełna wersja jest możliwość wysyłania zdjęć do popularnych obecnie serwisów społecznościowych takich jak Facebook, Twitter, Picasa itp. Producent zdecydował się wypuścić wersję Trial, tak więc jeżeli po okresie próbnym będziesz chciał nadal korzystać z programu Resco Explorer za free należy wykupić licencję.

Niestety program Resco Explorer nie jest po Polsku. Jeżeli chcesz wypróbować program Resco Explorer użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Manager plików, programów znajdziesz zawsze aktualne i praktyczne programy na Windows Mobile. Zapraszamy

Kompatybilne modele:

HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

PORADNIK INSTALACJI:

Sposób połączenia:

KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.   

Istnieją dwie metody instalacji:

Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.
Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.

Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.

Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.

Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.


Podobne Manager plików, programów

 • FreeUnRAR 1.01 (Symbian S60 5th edition)

  FreeUnRAR to prosty i funkcjonalny programik pozwalający na rozpakowanie plików zapisanych w formatach *.rar. Ta użyteczna aplikacja pracuje pod kontrolą systemów Symbian OS zarówno 3rd edition jak i 5th edition.

 • Best FileMan version 1.00 UIQ

  Best FileMan to praktyczna i dla wielu osób niezbędna aplikacja pozwalająca zarządzać wszystkimi plikami znajdującymi się zarówno w pamięci telefonu jak i w pamięci masowej.

 • Resco Explorer 2008 7.03 (Pocket PC)

  Aplikacja Resco Explorer na systemy Windows Mobile to obecnie jeden z najlepszych managerów zadań systemowych mobilnych okienek. Program doskonale radzi sobie z wieloma zadaniami związanymi z obsługą procesów w systemie ale i nie tylko.

 • CompressUs 1.00 Pocket PC

  CompressUs to automatyczne narzędzie służące do kompresji wielu formatów plików na urządzeniach wyposażonych w system Windows Mobile. Program bez interwencji użytkownika kompresuje pliki "w locie" oszczędzając sporo miejsca pamięci urządzenia.

 • NSysInfo 1.16 (S60 3rd edition)

  NSysInfo jest prostą a zarazem popularną aplikacją, która wyświetla wiele informacji na temat naszego telefonu. Ten nie wielki programik m.in. podpowie nam ile posiadamy jeszcze wolnej pamięci w telefonie, pokaże prędkość procesora jaki w nim drzemie czy wyświetli rozdzielczość ekranu w jakiej pracuje urządzenie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Resco Explorer 2010 8.0 (WM) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ