Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Resco Explorer 2008 7.03 (Pocket PC) - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: Resco
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.12.2008
Rozmiar: 1.1 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 953

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Resco Explorer 2008 7.03 (Pocket PC) - Mobile

Aplikacja Resco Explorer na systemy Windows Mobile to obecnie jeden z najlepszych managerów zadań systemowych mobilnych okienek. Program doskonale radzi sobie z wieloma zadaniami związanymi z obsługą procesów w systemie ale i nie tylko. Resco Explorer po Polsku nie jest dostępny jednak posiada mnóstwo dodatkowych funkcji, które czynią go liderem wśród aplikacji tego typu – są to m.in. obsługa wirtualnych folderów, podgląd dokumentów, wyposażono go również w prostą w użyciu wyszukiwarkę, wbudowany edytor rejestru, nie zapomniano również o obsłudze FTP a jak by tego było mało aplikacja obsługuje również archiwa ZIP. Dzięki Resco Explorer zarządzenie telefonem staje się przyjemnością. Resco Explorer nie jest za free, producent umożliwia przetestowanie programu. Aby ściągnąć Resco Explorer kliknij opcję download poniżej, wtedy plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.


Podobne Manager plików, programów

 • Swiss Manager Pro 1.00 (UIQ2)

  Swiss Manager Pro to narzędzie do zarządzania plikami i procesami w telefonie pracującym pod kontrolą systemy Symbian OS.

 • Best FileMan version 1.00 UIQ

  Best FileMan to praktyczna i dla wielu osób niezbędna aplikacja pozwalająca zarządzać wszystkimi plikami znajdującymi się zarówno w pamięci telefonu jak i w pamięci masowej.

 • Flash Format PPC 2002

  Flash Format to rozbudowana aplikacja, która pomoże nam w pełni zarządzać pamięcią w telefonie. Program podaje dokładne dane i statystyki na temat pamięci, informacje o nośnikach, wolnej przestrzeni/przestrzeni całkowitej, typy plików, klastry, cylindry, sektory itd. co więcej do tych informacji nie tylko mamy wgląd ale również możemy je odpowiednio personalizować.

 • ClearTemp for WM Smartphone 0.1

  ClearTemp to mała i niezbędna aplikacja do usuwania tymczasowych i nie potrzebnych plików i wpisów w rejestrze, które są pozostałością po instalacji innych programów.

 • X file Manager 2.0

  X file Manager na platformę Android to łatwy w obsłudze i funkcjonalny menadżer plików. Z powodzeniem może zastąpić oryginalny menadżer plików, taki który możemy znaleźć standardowo w systemie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Resco Explorer 2008 7.03 (Pocket PC) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ