Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

re/START 1.0 WM - Mobile

[TYLKO OPIS]
Kategoria: Manager plików, programów
Producent:
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.05.2010
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis re/START 1.0 WM - Mobile

               re/START to kolejna z serii aplikacja pozwalająca na łatwą konfigurację menu Start systemu Windows Mobile do własnych indywidualnych potrzeb.

Za pomocą tego nie wielkiego programu można dokonać szybkiej kosmetyki ikon, ustawić je w dowolnym miejscu, zmodyfikować skórkę oraz także ich wielkość. Program umożliwia ustawienie konkretnego programu na danej pozycji w menu start, tak więc nie jesteśmy już zdani tylko na domyślne ustawienia jakie narzuca nam system. Aplikacja re/START jest całkowicie za free. Niestety menu programu re/START nie jest po Polsku. Aby skorzystać z aplikacji  re/START użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny na Windows Mobile. W kategorii Manager plików, programów znajdziesz także wiele innych, przydatnych aplikacji.

Podobne Manager plików, programów

 • ActiveFile 1.44.0 (Symbian S60 2nd edition FP3)

  ActiveFile na systemy Symbian OS to wszechstronny i ceniony program służący do zarządzania wszystkimi plikami i folderami w telefonie.

 • CompressUs 1.00 Smartphone

  CompressUs to automatyczne narzędzie służące do kompresji wielu formatów plików na urządzeniach wyposażonych w system Windows Mobile. Program bez interwencji użytkownika kompresuje pliki "w locie" oszczędzając sporo miejsca pamięci urządzenia.

 • Best FileMan version 1.00 Series 90

  Best FileMan to praktyczna i dla wielu osób niezbędna aplikacja pozwalająca zarządzać wszystkimi plikami znajdującymi się zarówno w pamięci telefonu jak i w pamięci masowej.

 • Memory Booster Lite 3.5

  Czy kiedykolwiek miałeś problemy z długo uruchamiającą się aplikacją, bądź zawieszeniem systemu który był zbyt obciążony różnymi programami oraz procesami uruchomionymi w tle? Czy aplikację na których pracujesz odmawiają czasem posłuszeństwa pokazując komunikaty o nie wystarczającej ilości wolnej pamięci?

 • Resco Explorer 2010 8.0 (WM)

  Resco Explorer na Windows Mobile to jeden z najnowszych programów reprezentujących rozbudowane Menadżery plików. Resco Explorer na urządzenia mobilne z pośród innych menadżerów plików na rynku wyróżnia się kilkoma nowymi funkcjami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: re/START 1.0 WM - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ