Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PocketToolman 2.26 build 36 - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: Clarence K Chau
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.10.2010
Rozmiar: 55 kB
System operacyjny: Windows Mobile 6.0 Professional, 6.1
Liczba pobrań: 144

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PocketToolman 2.26 build 36 - Mobile

PocketToolman to proste i darmowe narzędzie dla systemów Windows Mobile w wersji 6.0 Professional pozwalające na ustawienie zaawansowanych funkcji systemowych całkowicie samodzielnie. Jeżeli nie jesteś w stanie przyzwyczaić się do wielu ustawień systemowych narzuconych przez Producenta aplikacja pomoże ci spersonalizować najważniejsze funkcje pod twoje indywidualne potrzeby. Dzięki PocketToolman można np. wyłączyć komunikat "wiadomość dostarczono" ustawić ekran dotykowy względem własnych preferencji. Czasem zdarza się, że urządzenia przenośne nie zezwalają na bezprzewodowe połączenia, albo wyświetlają dziwne komunikaty, gdy wykryją nowe sieci. Aplikacja pozwoli ci na własne ustawienia, które sprawią, że urządzenie będzie zachowywać się dokładnie to jak chcesz.

PORADNIK INSTALACJI
Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft. Istnieją dwie metody instalacji: Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia. Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe. Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC. Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym. Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2 Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Manager plików, programów

 • S2U2 (Slide 2 Unlock 2) 2.04 (WM; VGA/QVGA)

  S2U2 to kolejny program producenta A_C S2 Applications stworzony z myślą o Użytkownikach potrzebujących szybko i wygodnie blokować i odblokowywać klawiaturę w swoich Smartfonach.

 • AndExplorer 1.9

  AndExplorer jest synonimem funkcjonalnej i rozbudowanej aplikacji służącej jako menadżer plików na platformy Android.

 • AndroXplorer Lite 2.4.9.1

 • Flash Format PPC 2002

  Flash Format to rozbudowana aplikacja, która pomoże nam w pełni zarządzać pamięcią w telefonie. Program podaje dokładne dane i statystyki na temat pamięci, informacje o nośnikach, wolnej przestrzeni/przestrzeni całkowitej, typy plików, klastry, cylindry, sektory itd. co więcej do tych informacji nie tylko mamy wgląd ale również możemy je odpowiednio personalizować.

 • Y-Browser 1.0 (S60 3rd)

  Y-Browser to aplikacja na Symbian OS trzeciej generacji, która jest synonimem prostego i funkcjonalnego menadżera plików.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PocketToolman 2.26 build 36 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ