Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pocket Mechanic Professional 2.99 for WM Smartphone - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: Wizcode
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 31.05.2010
Rozmiar: 3,3 MB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 150

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Pocket Mechanic Professional 2.99 for WM Smartphone - Mobile

                 Pocket Mechanic Professional na Windows Mobile to aplikacja służąca do organizacji pracy całego systemu w kwestii wydajności.

Pocket Mechanic Professional na urządzenia mobilne stanowi doskonały program, który umożliwia m.in. operację na plikach tj. defragmentacja, skanowanie dysku w PDA, format karty pamięci, naprawę uszkodzonych bad sektorów oraz wyszukiwanie nie potrzebnych skrótów. Pocket Mechanic Professional  na telefon wyposażono również w przydatną funkcję pokazującą aktualne obciążenie procesora. Pocket Mechanic Professional dla mobile szczególnie polecamy osobom, które lubią testować  różne programy na swoim PDA bowiem po programach odinstalowanych z systemu przeważnie zostają jakieś niepotrzebne pliki czy skróty. Producent udostępnia wersję Trial dlatego jeżeli po okresie próbnym będziesz chciał korzystać z Pocket Mechanic Professional w trybie pełna wersja należy wykupić niezbędną licencję. Już teraz z naszej strony możesz pobrać Pocket Mechanic Professional za free. Menu aplikacji Pocket Mechanic Professional nie jest po Polsku.

Aby ściągnąć Pocket Mechanic Professional skorzystaj z opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Manager plików, programów znajdziesz także wiele innych i przydatnych narzędzi na Windows Mobile. Zapraszamy

Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

PORADNIK INSTALACJI Pocket Mechanic Professional Portable:

KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.   

Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.

Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.

Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.

Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.

Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.Podobne Manager plików, programów

 • Task Facade 3.8.5 (WM)

  Task Facade to narzędzie pomocne podczas śledzenia uruchomionych procesów w systemie Windows Mobile.

 • Flash Format PPC 2002

  Flash Format to rozbudowana aplikacja, która pomoże nam w pełni zarządzać pamięcią w telefonie. Program podaje dokładne dane i statystyki na temat pamięci, informacje o nośnikach, wolnej przestrzeni/przestrzeni całkowitej, typy plików, klastry, cylindry, sektory itd. co więcej do tych informacji nie tylko mamy wgląd ale również możemy je odpowiednio personalizować.

 • Cute Keys 2.0

  Cute Keys to rewelacyjna aplikacja stworzona na potrzeby szybkiego dostępu do interesujących nas programów na Symbian OS. Ten prosty program pozwala na tworzenie praktycznych skrótów klawiaturowych, nie dostępnych w fabrycznym oprogramowaniu.

 • Mobile Registry Editor 1.11

  Mobile Registry Editor jak sama nazwa wskazuje jest narzędziem zaprojektowanym do modernizowania wpisów w rejestrze systemu Windows Mobile.

 • Handy Taskman for Series 60 2nd Edition FP2

  Handy Taskman na Symbian OS to rozbudowany manager zadań do zarządzania pamięcią oraz procesami w telefonie. Handy Taskman na telefon umożliwia przełączanie się pomiędzy uruchomionymi aplikacjami oraz zamykanie ich.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pocket Mechanic Professional 2.99 for WM Smartphone - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ