Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pocket Mechanic Professional 2.99 for WM 2003 - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: Wizcode
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 31.05.2010
Rozmiar: 3,3 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 211

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Pocket Mechanic Professional 2.99 for WM 2003 - Mobile

                 Pocket Mechanic Professional na Windows Mobile to aplikacja służąca do organizacji pracy całego systemu w kwestii wydajności.

Pocket Mechanic Professional na urządzenia mobilne stanowi doskonały program, który umożliwia m.in. operację na plikach tj. defragmentacja, skanowanie dysku w PDA, format karty pamięci, naprawę uszkodzonych bad sektorów oraz wyszukiwanie nie potrzebnych skrótów. Pocket Mechanic Professional  na telefon wyposażono również w przydatną funkcję pokazującą aktualne obciążenie procesora. Pocket Mechanic Professional dla mobile szczególnie polecamy osobom, które lubią testować  różne programy na swoim PDA bowiem po programach odinstalowanych z systemu przeważnie zostają jakieś niepotrzebne pliki czy skróty. Producent udostępnia wersję Trial dlatego jeżeli po okresie próbnym będziesz chciał korzystać z Pocket Mechanic Professional w trybie pełna wersja należy wykupić niezbędną licencję. Już teraz z naszej strony możesz pobrać Pocket Mechanic Professional za free. Menu aplikacji Pocket Mechanic Professional nie jest po Polsku.

Aby ściągnąć Pocket Mechanic Professional skorzystaj z opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Manager plików, programów znajdziesz także wiele innych i przydatnych narzędzi na Windows Mobile. Zapraszamy


Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

PORADNIK INSTALACJI Pocket Mechanic Professional Portable:

KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.   

Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.

Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.

Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.

Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.

Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.Podobne Manager plików, programów

 • DTSysView 1.5 (Windows Mobile 2003)

  DTSysView to prosta aplikacja dostępna na platformy Windows Mobile dzięki której użytkownik ma możliwość podglądu jakie aplikacje są aktualnie uruchomione w systemie.

 • Task Switcher 1.5 (Windows Mobile 6)

  Narzędzie Task Switcher dla Windows Mobile to kolejny przydatny manager zadań w środowisku mobilnych okienek. Aplikacja w prosty i przyjazny dla użytkownika sposób umożliwia obsługę procesów zachodzących w systemie, m.in. pozwala na pokazanie działających aktualnie programów, wystarczy jedno kliknięcie aby przełączyć się pomiędzy różnymi aplikacjami.

 • DTSysView Pro 5.0.256.2

  DTSysView to prosta aplikacja dostępna na platformy Windows Mobile dzięki której użytkownik ma możliwość podglądu jakie aplikacje są aktualnie uruchomione w systemie.

 • Jbak Taskman 1.0 (S60 1st)

  Jbak Taskman na systemy Symbian OS to jedna z cenionych i zaawansowanych aplikacji do kompleksowego zarządzania telefonem.

 • CompressUs 1.00 Smartphone

  CompressUs to automatyczne narzędzie służące do kompresji wielu formatów plików na urządzeniach wyposażonych w system Windows Mobile. Program bez interwencji użytkownika kompresuje pliki "w locie" oszczędzając sporo miejsca pamięci urządzenia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pocket Mechanic Professional 2.99 for WM 2003 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ