Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Phone PointUI 1.0.08 QVGA/WQVGA - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: Pointui
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 25.10.2010
Rozmiar: 627 kB
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 123

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Phone PointUI 1.0.08 QVGA/WQVGA - Mobile

Phone PointUI jest aplikacją, która przed użytkownikiem Windows Mobile otwiera nowy interfejs wizualny i funkcjonalny telefonu. Nakładka jest zaprojektowana tak, aby dostęp do poszczególnych funkcji typu połączenia przychodzące, wiadomości sms itp. były dostępne za pomocą jednego naciśnięcia. W Phone PointU znajdziemy takie opcje jak:
-Główny ekran z wyświetleniem ostatnich połączeń odebranych, nieodebranych, wykonanych, datą oraz godziną
-Klawiaturę ze słownikiem T9
-ulubione kontakty
-dynamiczne motywy
i wiele innych.

Producent udostępnia aplikację w wersji 30 dniowej, próbnej. Zachęcamy do skorzystania z poradnika instalacji poniżej.
PORADNIK INSTALACJI Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft. Istnieją dwie metody instalacji: Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia. Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe. Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC. Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym. Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2 Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Manager plików, programów

 • Dropbox (Android) 1.0.9.3 beta

  Dropbox to aplikacja na systemy Android coraz bardziej popularnej na PC wersji serwera plików on-line.

 • SysInfo for Android 2.1

  SysInfo to przydatne narzędzie pracujące pod kontrolą systemów Android, które pozwoli ci wyświetlić wszystkie najważniejsze informacje na temat twojego systemu.

 • DotFred Task Manager v3.3 (WM 5.0)

  DotFred Task Manager to skuteczny i udostępniony za darmo menadżer zadań na systemy Windows Mobile.

 • Phone PointUI 1.0.08 VGA/WVGA

  Phone PointUI jest aplikacją, która przed użytkownikiem Windows Mobile otwiera nowy interfejs wizualny i funkcjonalny telefonu.

 • Android Booster 1.2.66.00

  Android Booster to rozbudowana aplikacja, która zawiera w sobie kilka narzędzi usprawniających działanie naszego systemu Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Phone PointUI 1.0.08 QVGA/WQVGA - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ