Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mobile Registry Editor 1.11 - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: Breaksoft Breaksoft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 29.06.2010
Rozmiar: 75 kb
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 135

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Mobile Registry Editor 1.11 - Mobile

        Mobile Registry Editor jak sama nazwa wskazuje jest narzędziem zaprojektowanym do modernizowania wpisów w rejestrze systemu Windows Mobile. 

Program doskonale sprawdza się tam, gdzie po instalacji różnych narzędzi zostają nie potrzebne śmieci w rejestrze. Połączenie z telefonem jest realizowane za pośrednictwem ActiveSync gdzie z poziomu komputera edytujemy zawartość rejestru telefonu.

Niestety producent udostępnia tylko 15 dniową wersję próbną, więc jeżeli chcesz używać Mobile Registry Editor za free należy wykupić licencję. Warto także pamiętać, że Mobile Registry Editor nie jest po Polsku.

Aby skorzystać z aplikacji Mobile Registry Editor kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii Manager plików, programów znajdziesz zarówno nowe jak i najpopularniejsze programy na Windows Mobile. Zapraszamy

Podobne Manager plików, programów

 • FExplorer 1.18 beta (Symbian S60 2nd edition)

  FExplorer to praktyczny i dla wielu niezbędny program do zarządzania plikami w telefonie działającym pod kontrolą systemy Symbian.

 • Dropbox (Android) 1.0.9.3 beta

  Dropbox to aplikacja na systemy Android coraz bardziej popularnej na PC wersji serwera plików on-line.

 • Flash Format WM 2003

  Flash Format to rozbudowana aplikacja, która pomoże nam w pełni zarządzać pamięcią w telefonie. Program podaje dokładne dane i statystyki na temat pamięci, informacje o nośnikach, wolnej przestrzeni/przestrzeni całkowitej, typy plików, klastry, cylindry, sektory itd. co więcej do tych informacji nie tylko mamy wgląd ale również możemy je odpowiednio personalizować.

 • Super Launcher Lite 1.7

  Super Launcher Lite to nowa aplikacja, która pozwoli ci znacznie sprawniej poruszać się po systemie Android.

 • Swiss Manager Pro 1.00 (UIQ2)

  Swiss Manager Pro to narzędzie do zarządzania plikami i procesami w telefonie pracującym pod kontrolą systemy Symbian OS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mobile Registry Editor 1.11 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ