Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Magic Button 2.1 build 70912 - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: TranCreative
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.10.2010
Rozmiar: 404 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 206

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Magic Button 2.1 build 70912 - Mobile

Magic Button to aplikacja bardzo ceniona przez użytkowników Windows Mobile aczkolwiek mało popularna. Program spełnia się doskonale jako menadżer zadań w naszych Pocket PC i wielu użytkowników twierdzi, że to narzędzie powinno być w standardowym wyposażeniu systemów Windows Mobile. To małe narzędzie pozwala zarządzać otwartymi programami z poziomu ekranu powitalnego i doskonale dostosowuje się do aktualnie posiadanego tematu. Program można porównać do "paska szybkiego uruchamiania" jak w Windows XP. Co więcej w momencie kiedy go nie używasz, pasek chowa się automatycznie. Zapraszamy do skorzystania z poniższego poradnika instalacji.

PORADNIK INSTALACJI
Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft. Istnieją dwie metody instalacji: Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia. Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe. Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC. Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym. Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2 Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Manager plików, programów

 • Best TaskMan version 1.03 Series 60

  Dzięki aplikacji Best TaskMan na platformy Symbian OS mamy znacznie większą i bardziej szczegółową kontrolę nad uruchomionymi programami i zdaniami w systemie.

 • AE Button Plus 2.6.1 Pocket PC

  AE Button Plus to proste narzędzie, które pozwala na zmianę funkcji pewnych klawiszy, które pierwotnie są przypisane na stałe do określonych funkcji urządzenia.

 • NSysInfo 1.16 (S60 3rd edition)

  NSysInfo jest prostą a zarazem popularną aplikacją, która wyświetla wiele informacji na temat naszego telefonu. Ten nie wielki programik m.in. podpowie nam ile posiadamy jeszcze wolnej pamięci w telefonie, pokaże prędkość procesora jaki w nim drzemie czy wyświetli rozdzielczość ekranu w jakiej pracuje urządzenie.

 • AndRootFile 4.1

  AndRootFile jest synonimem funkcjonalnej i rozbudowanej aplikacji służącej jako menadżer plików na platformy Android.

 • Hide Files 0.6

  Hide Files na platformy Android to program który pozwoli ci ukryć każdy plik video, audio, tekstowy lub obraz. Ukryte pliki są automatycznie przenoszone do folderu aplikacji. Hide Files jest programem darmowym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Magic Button 2.1 build 70912 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ