Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HandyZIP 1.95 for Windows Mobile - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: CNetX
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 22.06.2010
Rozmiar: 490 kb
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 5.0 for Smartphone, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 285

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis HandyZIP 1.95 for Windows Mobile - Mobile

           HandyZIP to program służący do pakowania i rozpakowywania archiwów *.zip na urządzeniach przenośnych.

Prosta i nie wielka aplikacja pozwoli zmniejszyć rozmiary plików zarówno magazynowanych na urządzeniu jak i wysyłanych pocztą email. Niestety HandyZIP nie jest za free, producent udostępnia wersję testową. Menu aplikacji HandyZIP nie jest po Polsku. 

Aby skorzystać z aplikacji HandyZIP kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii Manager plików, programów znajdziesz zarówno najnowsze jak i starsze programy na Windows Mobile. Zapraszamy

Podobne Manager plików, programów

 • VITO ButtonMapper 4.0

  VITO ButtonMapper pozwala przypisać dodatkowe komendy pod wybrane przyciski w urządzeniach Pocket PC.

 • Hide Files 0.6

  Hide Files na platformy Android to program który pozwoli ci ukryć każdy plik video, audio, tekstowy lub obraz. Ukryte pliki są automatycznie przenoszone do folderu aplikacji. Hide Files jest programem darmowym.

 • SetCPU for Root Users 2.1.1a

  SetCPU jest aplikacją stworzoną na platformy Android, która pozwala zmieniać ustawienia taktowania zegara CPU w urządzeniu. Zmiana ustawień taktowania pozwala osiągnąć albo lepszą wydajność jednostki albo większą wydajność baterii obniżając pobór energii przez procesor w chwilach kiedy taka moc nie jest potrzebna.

 • Gemini App Manager 1.8.3

  Rozbudowana, praktyczna i szybka aplikacja do zarządzania twoimi programami w telefonie.

 • Best FileMan version 1.00 UIQ

  Best FileMan to praktyczna i dla wielu osób niezbędna aplikacja pozwalająca zarządzać wszystkimi plikami znajdującymi się zarówno w pamięci telefonu jak i w pamięci masowej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: HandyZIP 1.95 for Windows Mobile - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ