Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GoodWin 1.21 - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: VITO Technology
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 01.12.2008
Rozmiar: 1.1 MB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 197

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis GoodWin 1.21 - Mobile

Program GoodWin pod Windows Mobile jest kolejną propozycją uporządkowanego organizowania i monitorowania procesów systemowych. Aplikacja jest managerem zadań w naszym urządzeniu nieco wzbogaconym o różne dodatkowe funkcję. Znajdziemy w nim możliwość wyświetlania wszystkich istotnych i pierwszoplanowych informacji jakie nas interesują. Licencja aplikacji GoodWin to nie freeware, producent w wersji Shareware pozwala wyświetlać nowe wiadomości sms, wiadomości email, wszystkie nieodebrane połączenia, zadania wprowadzone do wykonania i wiele innych jednak oczywiście istnieją pewne ograniczenia. Narzędzie GoodWin po Polsku na chwile obecną nie jest dostępne. Aby ściągnąć program skorzystaj z opcji  GoodWin download poniżej w postaci przycisku pobierz a wtedy plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.Podobne Manager plików, programów

 • Handy Taskman for Series 60 1st Edition FP3

  Handy Taskman na Symbian OS to rozbudowany manager zadań do zarządzania pamięcią oraz procesami w telefonie. Handy Taskman na telefon umożliwia przełączanie się pomiędzy uruchomionymi aplikacjami oraz zamykanie ich.

 • Magic Button 2.1 build 70912

  Magic Button to aplikacja bardzo ceniona przez użytkowników Windows Mobile aczkolwiek mało popularna. Program spełnia się doskonale jako menadżer zadań w naszych Pocket PC i wielu użytkowników twierdzi, że to narzędzie powinno być w standardowym wyposażeniu systemów Windows Mobile.

 • Handy Zip for Series 60 2nd Edition FP2

  Handy Zip to program, który umożliwia korzystanie w telefonie z archiwów w formacie .zip. Wygodne i praktyczne rozwiązanie dla osób przesyłających większe załączniki bezpośrednio z telefonu.

 • FExplorer 1.18 beta (Symbian S60 1st edition)

  FExplorer to praktyczny i dla wielu niezbędny program do zarządzania plikami w telefonie działającym pod kontrolą systemy Symbian.

 • Pocket Mechanic Professional 2.99 for WM 5.0

  Pocket Mechanic Professional na Windows Mobile to aplikacja służąca do organizacji pracy całego systemu w kwestii wydajności.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GoodWin 1.21 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ