Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fizz Monitor 3.2 Smartphone - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: Fizz Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 1.3 MB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 336

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Fizz Monitor 3.2 Smartphone - Mobile

Kolejny przydatny a dla wielu może nawet i niezbędny program Fizz Monitor pod system Windows Mobile stanowi zbiór wszystkich potrzebnych narzędzie systemowych w jednym miejscu. Jak sama nazwa mówi aplikacja służy do monitorowania tego co się dzieje w systemie czyli coś na wzór managera zadań. Program po uruchomieniu udostępnia swojemu użytkownikowi m.in. najważniejsze funkcje takie jak podgląd ilości pamięci RAM i ROM, poziom zużycia baterii, umożliwia także łatwe zarządzanie uruchomionymi zadaniami i procesami oraz pozwala na przełączanie się pomiędzy otwartymi aplikacjami. Fizz Monitor po Polsku nie jest dostępny. Producent umożliwia darmowe wypróbowanie swojego programu a więc Fizz Monitor to nie freeware. Dla aplikacji Fizz Monitor download pliku dostępny jest poniżej.

Podobne Manager plików, programów

 • ClearTemp 1.0.1

  ClearTemp to program, który wyczyści pamięć naszego urządzenia z niepotrzebnych plików.

 • GDesk 0.26a (UIQ 3)

  GDesk to nakładka systemowa, która pozwala na dowolne dostosowanie wirtualnego pulpitu do potrzeb każdego użytkownika.

 • SetCPU for Root Users 2.1.1a

  SetCPU jest aplikacją stworzoną na platformy Android, która pozwala zmieniać ustawienia taktowania zegara CPU w urządzeniu. Zmiana ustawień taktowania pozwala osiągnąć albo lepszą wydajność jednostki albo większą wydajność baterii obniżając pobór energii przez procesor w chwilach kiedy taka moc nie jest potrzebna.

 • HandyZIP 1.95 for Windows Mobile

  HandyZIP to program służący do pakowania i rozpakowywania archiwów *.zip na urządzeniach przenośnych.

 • DTSysView Pro 5.0.256.2

  DTSysView to prosta aplikacja dostępna na platformy Windows Mobile dzięki której użytkownik ma możliwość podglądu jakie aplikacje są aktualnie uruchomione w systemie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Fizz Monitor 3.2 Smartphone - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ