Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fizz Monitor 3.2 PPC - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: Fizz Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 2.1 MB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1
Liczba pobrań: 341

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Fizz Monitor 3.2 PPC - Mobile

Kolejny przydatny a dla wielu może nawet i niezbędny program Fizz Monitor pod system Windows Mobile stanowi zbiór wszystkich potrzebnych narzędzie systemowych w jednym miejscu. Jak sama nazwa mówi aplikacja służy do monitorowania tego co się dzieje w systemie czyli coś na wzór managera zadań. Program po uruchomieniu udostępnia swojemu użytkownikowi m.in. najważniejsze funkcje takie jak podgląd ilości pamięci RAM i ROM, poziom zużycia baterii, umożliwia także łatwe zarządzanie uruchomionymi zadaniami i procesami oraz pozwala na przełączanie się pomiędzy otwartymi aplikacjami. Fizz Monitor po Polsku nie jest dostępny. Producent umożliwia darmowe wypróbowanie swojego programu a więc Fizz Monitor to nie freeware. Dla aplikacji Fizz Monitor download pliku dostępny jest poniżej.


Podobne Manager plików, programów

 • CompressUs 1.00 Smartphone

  CompressUs to automatyczne narzędzie służące do kompresji wielu formatów plików na urządzeniach wyposażonych w system Windows Mobile. Program bez interwencji użytkownika kompresuje pliki "w locie" oszczędzając sporo miejsca pamięci urządzenia.

 • Magic Button 2.1 build 70912

  Magic Button to aplikacja bardzo ceniona przez użytkowników Windows Mobile aczkolwiek mało popularna. Program spełnia się doskonale jako menadżer zadań w naszych Pocket PC i wielu użytkowników twierdzi, że to narzędzie powinno być w standardowym wyposażeniu systemów Windows Mobile.

 • SysInfo for Android 2.1

  SysInfo to przydatne narzędzie pracujące pod kontrolą systemów Android, które pozwoli ci wyświetlić wszystkie najważniejsze informacje na temat twojego systemu.

 • X file Manager 2.0

  X file Manager na platformę Android to łatwy w obsłudze i funkcjonalny menadżer plików. Z powodzeniem może zastąpić oryginalny menadżer plików, taki który możemy znaleźć standardowo w systemie.

 • FreeUnRAR 1.01 (Symbian S60 3rd)

  FreeUnRAR to prosty i funkcjonalny programik pozwalający na rozpakowanie plików zapisanych w formatach *.rar. Ta użyteczna aplikacja pracuje pod kontrolą systemów Symbian OS zarówno 3rd edition jak i 5th edition.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Fizz Monitor 3.2 PPC - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ