Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FingerFolderer - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: Vincent Collura
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.05.2010
Rozmiar: 28 kb
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 5.0 for Smartphone
Liczba pobrań: 76

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FingerFolderer - Mobile

            FingerFolderer to narzędzie stworzone na Windows Mobile, umożliwiające swojemu użytkownikowi tworzyć wirtualne przyciski jako skróty do ulubionych folderów.

Aplikacja wymaga ekranu dotykowego, wystarczy przypisać nazwy do przycisków a następnie wskazać miejsce do folderu, który ma zostać wywołany. Proste i nie wielkie narzędzie do tworzenia skrótów. Aplikacja do poprawnego działania wymaga bibliotek Visual Basic oraz pliku BeanDLL.dll. Niestety menu FingerFolderer nie jest po Polsku. FingerFolderer jest całkowicie za free. Jeżeli chcesz pobrać program FingerFolderer użyj opcji download i za darmo ściągnij plik instalacyjny. Polecamy także inne aplikacje z kategorii Manager plików, programów.

Podobne Manager plików, programów

 • Best TaskMan version 1.03 Series 60

  Dzięki aplikacji Best TaskMan na platformy Symbian OS mamy znacznie większą i bardziej szczegółową kontrolę nad uruchomionymi programami i zdaniami w systemie.

 • Ghost Commander - Samba Plugin 1.13

  Ghost Commander - Samba Plugin jest rozszerzeniem możliwości aplikacji Ghost Commander o dostęp do plików w Windows. Aby użyć nakładki w programie Ghost Commander wejdź do Menu > Location > Open Windows Network Share. Następnie wpisz nazwę serwera i kliknij Connect.

 • DotFred Task Manager v3.3 (WM 2003SE)

  DotFred Task Manager to skuteczny i udostępniony za darmo menadżer zadań na systemy Windows Mobile.

 • Blackmoon File Browser 7.0

  Blackmoon File Browser stanowi funkcjonalny i rozbudowany system zarządzania plikami na platformę Android.

 • Best FileMan version 1.00 UIQ

  Best FileMan to praktyczna i dla wielu osób niezbędna aplikacja pozwalająca zarządzać wszystkimi plikami znajdującymi się zarówno w pamięci telefonu jak i w pamięci masowej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FingerFolderer - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ