Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FilesDecrypter - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: Vincent Collura
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.05.2010
Rozmiar: 19 kb
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 5.0 for Smartphone, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 82

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FilesDecrypter - Mobile

              FilesDecrypter można traktować jako prostą przeglądarkę plików na Windows Mobile. Program stworzony przez znanego autora Vincenta Collure pozwala ponadto na dodawanie szyfrowania do każdego z plików.

Aby przywrócić pliki do poprzedniego, niezakodowanego stanu wystarczy kliknąć na nazwę pliku z dodanym rozszerzeniem *.enc a następnie wprowadzić żądaną wartość.

Aplikacja do poprawnego działania wymaga bibliotek Visual Basic oraz pliku BeanDLL.dll. Niestety menu FilesDecrypter nie jest po Polsku. FilesDecrypter jest całkowicie za free.
Jeżeli chcesz pobrać program FilesDecrypter użyj opcji download i za darmo ściągnij plik instalacyjny. Polecamy także inne aplikacje z kategorii Manager plików, programów.

Podobne Manager plików, programów

 • ActiveFile 1.44.0 (Symbian S60 2nd edition FP3)

  ActiveFile na systemy Symbian OS to wszechstronny i ceniony program służący do zarządzania wszystkimi plikami i folderami w telefonie.

 • Handy Zip for Series 60 3rd Edition

  Handy Zip to program, który umożliwia korzystanie w telefonie z archiwów w formacie .zip. Wygodne i praktyczne rozwiązanie dla osób przesyłających większe załączniki bezpośrednio z telefonu.

 • Y-Browser 1.0 (S60 3rd)

  Y-Browser to aplikacja na Symbian OS trzeciej generacji, która jest synonimem prostego i funkcjonalnego menadżera plików.

 • Mobile Registry Editor 1.11

  Mobile Registry Editor jak sama nazwa wskazuje jest narzędziem zaprojektowanym do modernizowania wpisów w rejestrze systemu Windows Mobile.

 • Pocket Mechanic Professional 2.99 for WM 2003

  Pocket Mechanic Professional na Windows Mobile to aplikacja służąca do organizacji pracy całego systemu w kwestii wydajności.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FilesDecrypter - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ