Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FileExtensions - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: Vincent Collura
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.05.2010
Rozmiar: 42 kb
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 5.0 for Smartphone, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 116

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FileExtensions - Mobile

             FileExtensions to praktyczna aplikacja, stworzona na systemy Windows Mobile pozwalająca odczytywać znaczenie najpopularniejszych rozszerzeń i formatów plików.

W programie wystarczy wprowadzić początkową nazwę formatu a aplikacja nakieruje na liście daną pozycję. Baza jest naprawdę spora a samo narzędzie może zainteresować wielu programistów.

Program do poprawnego działania wymaga bibliotek Visual Basic oraz pliku BeanDLL.dll. Niestety menu FileExtensions nie jest po Polsku. FileExtensions jest całkowicie za free.
Jeżeli chcesz pobrać program FileExtensions użyj opcji download i za darmo ściągnij plik instalacyjny. Polecamy także inne aplikacje z kategorii Manager plików, programów.

Podobne Manager plików, programów

 • Total Commander 2.5 (Windows Mobile)

  Legendarna aplikacja pod nazwą Total Commander powraca do nas z powrotem w postaci wersji kompatybilnej dla środowiska mobilnych okienek. Producent zaoferował program wzbogacony o kilka dodatkowych opcji.

 • X-plore 1.12

  X-plore to niewielki i bardzo prosty menadżer plików stworzony na systemy Symbian OS trzeciej generacji.

 • Handy Zip for Series 60 3rd Edition

  Handy Zip to program, który umożliwia korzystanie w telefonie z archiwów w formacie .zip. Wygodne i praktyczne rozwiązanie dla osób przesyłających większe załączniki bezpośrednio z telefonu.

 • Task Switcher 1.5 (Windows Mobile 5.0)

  Narzędzie Task Switcher dla Windows Mobile to kolejny przydatny manager zadań w środowisku mobilnych okienek. Aplikacja w prosty i przyjazny dla użytkownika sposób umożliwia obsługę procesów zachodzących w systemie, m.in. pozwala na pokazanie działających aktualnie programów, wystarczy jedno kliknięcie aby przełączyć się pomiędzy różnymi aplikacjami.

 • KillMe 1.30

  KillMe to aplikacja do zarządzania procesami w telefonach z systemem Symbian S60 trzeciej generacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FileExtensions - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ