Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DTSysView Pro 5.0.256.2 - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: Fann Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.02.2011
Rozmiar: 447 kB
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 99

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis DTSysView Pro 5.0.256.2 - Mobile

DTSysView to prosta aplikacja dostępna na platformy Windows Mobile dzięki której użytkownik ma możliwość podglądu jakie aplikacje są aktualnie uruchomione w systemie. Oprócz podstawowych funkcji związanych z operowaniem na aplikacjach, możemy także sprawdzić ilość dostępnej pamięci, poziom napięcia oraz stworzyć odnośniki w menu start. Program jest w wersji Trial, tak więc jego używanie w trybie pełnej wersji wiąże się z uiszczeniem opłaty. Aplikacja DTSysView występuje w dwóch wersjach: Pro z dodatkowym menadżerem zadań oraz standard.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft. Istnieją dwie metody instalacji: Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia. Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe. Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC. Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym. Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2 Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Manager plików, programów

 • CompressUs 1.00 Pocket PC

  CompressUs to automatyczne narzędzie służące do kompresji wielu formatów plików na urządzeniach wyposażonych w system Windows Mobile. Program bez interwencji użytkownika kompresuje pliki "w locie" oszczędzając sporo miejsca pamięci urządzenia.

 • Handy Taskman for Series 60 3rd Edition

  Handy Taskman na Symbian OS to rozbudowany manager zadań do zarządzania pamięcią oraz procesami w telefonie. Handy Taskman na telefon umożliwia przełączanie się pomiędzy uruchomionymi aplikacjami oraz zamykanie ich.

 • Handy Zip for Series 60 2nd Edition FP3

  Handy Zip to program, który umożliwia korzystanie w telefonie z archiwów w formacie .zip. Wygodne i praktyczne rozwiązanie dla osób przesyłających większe załączniki bezpośrednio z telefonu.

 • Swiss Manager Free 1.70 (UIQ3)

  Swiss Manager Pro to narzędzie do zarządzania plikami i procesami w telefonie pracującym pod kontrolą systemy Symbian OS.

 • Best FileMan version 1.04.1 Series 80

  Best FileMan to praktyczna i dla wielu osób niezbędna aplikacja pozwalająca zarządzać wszystkimi plikami znajdującymi się zarówno w pamięci telefonu jak i w pamięci masowej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DTSysView Pro 5.0.256.2 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ