Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DotFred Task Manager v3.3 (WM 6/6.1) - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: DotFred
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.05.2010
Rozmiar: 201 kb
System operacyjny: Windows Mobile 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 395

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DotFred Task Manager v3.3 (WM 6/6.1) - Mobile

             DotFred Task Manager to skuteczny i udostępniony za darmo menadżer zadań na systemy Windows Mobile.

Aplikacja pomaga zarządzać wieloma procesami i podaje szczegółowe dane na temat uruchomionych programów. Dodatkowo w DotFred Task Manager znajdziemy narzędzia znane użytkownikom Windowsa na PC czyli: ping, ipconfig, netstat czy chociażby edytor rejestru. Menu programu DotFred Task Manager nie jest po Polsku. Aplikacja DotFred Task Manager jest całkowicie za free. Jeżeli chcesz skorzystać z DotFred Task Manager użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Manager plików, programów znajdziesz zawsze aktualne i praktyczne programy na Windows Mobile.

Podobne Manager plików, programów

 • FExplorer 1.18 beta (Symbian S60 3rd edition)

  FExplorer to praktyczny i dla wielu niezbędny program do zarządzania plikami w telefonie działającym pod kontrolą systemy Symbian.

 • GDesk 0.26a (UIQ 3)

  GDesk to nakładka systemowa, która pozwala na dowolne dostosowanie wirtualnego pulpitu do potrzeb każdego użytkownika.

 • S2U2 (Slide 2 Unlock 2) 2.04 (WM; VGA/QVGA)

  S2U2 to kolejny program producenta A_C S2 Applications stworzony z myślą o Użytkownikach potrzebujących szybko i wygodnie blokować i odblokowywać klawiaturę w swoich Smartfonach.

 • CompressUs 1.00 Pocket PC

  CompressUs to automatyczne narzędzie służące do kompresji wielu formatów plików na urządzeniach wyposażonych w system Windows Mobile. Program bez interwencji użytkownika kompresuje pliki "w locie" oszczędzając sporo miejsca pamięci urządzenia.

 • Phone PointUI 1.0.08 VGA/WVGA

  Phone PointUI jest aplikacją, która przed użytkownikiem Windows Mobile otwiera nowy interfejs wizualny i funkcjonalny telefonu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DotFred Task Manager v3.3 (WM 6/6.1) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ