Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DotFred Task Manager v3.3 (WM 6.5) - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: DotFred
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.05.2010
Rozmiar: 200 kb
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 471

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DotFred Task Manager v3.3 (WM 6.5) - Mobile

             DotFred Task Manager to skuteczny i udostępniony za darmo menadżer zadań na systemy Windows Mobile.

Aplikacja pomaga zarządzać wieloma procesami i podaje szczegółowe dane na temat uruchomionych programów. Dodatkowo w DotFred Task Manager znajdziemy narzędzia znane użytkownikom Windowsa na PC czyli: ping, ipconfig, netstat czy chociażby edytor rejestru. Menu programu DotFred Task Manager nie jest po Polsku. Aplikacja DotFred Task Manager jest całkowicie za free. Jeżeli chcesz skorzystać z DotFred Task Manager użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Manager plików, programów znajdziesz zawsze aktualne i praktyczne programy na Windows Mobile.

Podobne Manager plików, programów

 • Power Boot Symbian S60 2nd Edition

  Manager autostartu dla telefonów z systemem Symbian. Aplikacja pozwala zarządzać programami, które mają być uruchamiane automatycznie po włączeniu telefonu.

 • Handy Taskman for Series 60 2nd Edition FP2

  Handy Taskman na Symbian OS to rozbudowany manager zadań do zarządzania pamięcią oraz procesami w telefonie. Handy Taskman na telefon umożliwia przełączanie się pomiędzy uruchomionymi aplikacjami oraz zamykanie ich.

 • Swiss Manager Pro 2.10 (UIQ3)

  Swiss Manager Pro to narzędzie do zarządzania plikami i procesami w telefonie pracującym pod kontrolą systemy Symbian OS.

 • Dropbox (Android) v1.1.2

  Dropbox to aplikacja na systemy Android coraz bardziej popularnej na PC wersji serwera plików on-line.

 • CompressUs 1.00 Smartphone

  CompressUs to automatyczne narzędzie służące do kompresji wielu formatów plików na urządzeniach wyposażonych w system Windows Mobile. Program bez interwencji użytkownika kompresuje pliki "w locie" oszczędzając sporo miejsca pamięci urządzenia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DotFred Task Manager v3.3 (WM 6.5) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ