Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DotFred Task Manager v3.3 (WM 5.0) - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: DotFred
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.05.2010
Rozmiar: 201kb
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 5.0 for Smartphone
Liczba pobrań: 137

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DotFred Task Manager v3.3 (WM 5.0) - Mobile

             DotFred Task Manager to skuteczny i udostępniony za darmo menadżer zadań na systemy Windows Mobile.

Aplikacja pomaga zarządzać wieloma procesami i podaje szczegółowe dane na temat uruchomionych programów. Dodatkowo w DotFred Task Manager znajdziemy narzędzia znane użytkownikom Windowsa na PC czyli: ping, ipconfig, netstat czy chociażby edytor rejestru. Menu programu DotFred Task Manager nie jest po Polsku. Aplikacja DotFred Task Manager jest całkowicie za free. Jeżeli chcesz skorzystać z DotFred Task Manager użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Manager plików, programów znajdziesz zawsze aktualne i praktyczne programy na Windows Mobile.

Podobne Manager plików, programów

 • Fizz Monitor 3.2 PPC

  Kolejny przydatny a dla wielu może nawet i niezbędny program Fizz Monitor pod system Windows Mobile stanowi zbiór wszystkich potrzebnych narzędzie systemowych w jednym miejscu.

 • Nokia Diagnostics S60 3rd edition Future pack2

  Nokia Diagnostics to całkiem nowa aplikacja, która umożliwi nam dokładną diagnostykę naszego telefonu. Nokia Beta Labs wprowadzając swój program diagnostyczny ułatwia użytkownikowi obsługę telefonu oraz co najważniejsze rozwiązywanie problemów.

 • Best TaskMan version 1.02 Series 80

  Dzięki aplikacji Best TaskMan na platformy Symbian OS mamy znacznie większą i bardziej szczegółową kontrolę nad uruchomionymi programami i zdaniami w systemie.

 • Best TaskMan version 1.03 Series 60

  Dzięki aplikacji Best TaskMan na platformy Symbian OS mamy znacznie większą i bardziej szczegółową kontrolę nad uruchomionymi programami i zdaniami w systemie.

 • X file Manager 2.0

  X file Manager na platformę Android to łatwy w obsłudze i funkcjonalny menadżer plików. Z powodzeniem może zastąpić oryginalny menadżer plików, taki który możemy znaleźć standardowo w systemie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DotFred Task Manager v3.3 (WM 5.0) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ