Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DotFred Task Manager v3.3 (WM 2003SE) - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: DotFred
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.05.2010
Rozmiar: 201kb
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC
Liczba pobrań: 295

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DotFred Task Manager v3.3 (WM 2003SE) - Mobile

             DotFred Task Manager to skuteczny i udostępniony za darmo menadżer zadań na systemy Windows Mobile.

Aplikacja pomaga zarządzać wieloma procesami i podaje szczegółowe dane na temat uruchomionych programów. Dodatkowo w DotFred Task Manager znajdziemy narzędzia znane użytkownikom Windowsa na PC czyli: ping, ipconfig, netstat czy chociażby edytor rejestru. Menu programu DotFred Task Manager nie jest po Polsku. Aplikacja DotFred Task Manager jest całkowicie za free. Jeżeli chcesz skorzystać z DotFred Task Manager użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Manager plików, programów znajdziesz zawsze aktualne i praktyczne programy na Windows Mobile.

Podobne Manager plików, programów

 • Best TaskMan version 1.00 Windows Mobile

  Menadżer zadań dla urządzeń mobilnych. Aplikacja pozwala kontrolować stan i zużycie pamięci, oraz wszystkie uruchomione procesy.

 • Fizz Monitor 3.2 Smartphone

  Kolejny przydatny a dla wielu może nawet i niezbędny program Fizz Monitor pod system Windows Mobile stanowi zbiór wszystkich potrzebnych narzędzie systemowych w jednym miejscu.

 • Jbak Taskman 1.0 (S60 3st)

  Jbak Taskman na systemy Symbian OS to jedna z cenionych i zaawansowanych aplikacji do kompleksowego zarządzania telefonem.

 • Y-Browser 1.0 (S60 3rd)

  Y-Browser to aplikacja na Symbian OS trzeciej generacji, która jest synonimem prostego i funkcjonalnego menadżera plików.

 • Dropbox (Android) 1.0.9.3 beta

  Dropbox to aplikacja na systemy Android coraz bardziej popularnej na PC wersji serwera plików on-line.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DotFred Task Manager v3.3 (WM 2003SE) - Mobile



Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ