Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CompressUs 1.00 Pocket PC - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: MobileTimes
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 17.11.2010
Rozmiar: 1,3 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 108

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis CompressUs 1.00 Pocket PC - Mobile

CompressUs to automatyczne narzędzie służące do kompresji wielu formatów plików na urządzeniach wyposażonych w system Windows Mobile. Program bez interwencji użytkownika kompresuje pliki "w locie" oszczędzając sporo miejsca pamięci urządzenia. Aplikacja nie wymaga ustawiania po instalacji, nie wymaga wprowadzania specyficznych parametrów, wystarczy tylko uruchomić CompressUs a aplikacja automatycznie dopasuje jakość wymaganej kompresji. CompressUs można za darmo ściągnąć klikając pobierz poniżej. Producent udostępnia wersję Shareware. Poniżej udostępniamy instrukcję instalacji.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft. Istnieją dwie metody instalacji: Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia. Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe. Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC. Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym. Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2 Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Manager plików, programów

 • AndTask 3.0

  AndTask to nie skomplikowany i praktyczny menadżer procesów, uruchomionych programów oraz usług w tle.

 • Aptoide Installer 2.5.1

  Aptoide to ciekawa aplikacja na platformy Android, która pozwala użytkownikowi instalować wiele aplikacji spakowanych w specjalnych plikach instalacyjnych.

 • DeviceInfo 2.0 (Symbian S60 5th edition)

  DeviceInfo to prosty i funkcjonalny widget do telefonu pracującego pod kontrolą systemu Symbian S60 5th edition. Jak sama nazwa wskazuje umożliwia on sprawdzenie wielu parametrów i informacji o urządzeniu z jakiego korzystamy.

 • AndSMB 1.5

  AndSMB jest sieciowym menadżerem plików dzięki, któremu na telefonach z systemem Android możemy łączyć się z serwerem Samba w systemie Windows.

 • Dropbox (Android) v1.1.2

  Dropbox to aplikacja na systemy Android coraz bardziej popularnej na PC wersji serwera plików on-line.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CompressUs 1.00 Pocket PC - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ