Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ClearTemp for WM Smartphone 0.1 - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: Vicott Wong
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.05.2010
Rozmiar: 188 kb
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 293

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ClearTemp for WM Smartphone 0.1 - Mobile

           ClearTemp to mała i niezbędna aplikacja do usuwania tymczasowych i nie potrzebnych plików i wpisów w rejestrze, które są pozostałością po instalacji innych programów.

Jest to doskonałe narzędzie czyszczące, które jak sama nazwa wskazuje umożliwia wyczyszczenie wszystkich tymczasowych akcji tworzonych przez system. Za pomocą ClearTemp możemy np. usunąć listę ostatnio uruchomionych programów albo historię przeglądanych stron www na telefonie. Menu programu ClearTemp nie jest po Polsku. Aplikacja ClearTemp jest całkowicie za free. Jeżeli chcesz skorzystać z ClearTemp użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Manager plików, programów znajdziesz zawsze aktualne i praktyczne programy na Windows Mobile.

Podobne Manager plików, programów

 • FreeUnRAR 1.01 (Symbian S60 3rd)

  FreeUnRAR to prosty i funkcjonalny programik pozwalający na rozpakowanie plików zapisanych w formatach *.rar. Ta użyteczna aplikacja pracuje pod kontrolą systemów Symbian OS zarówno 3rd edition jak i 5th edition.

 • Handy Taskman for Series 60 1st Edition FP3

  Handy Taskman na Symbian OS to rozbudowany manager zadań do zarządzania pamięcią oraz procesami w telefonie. Handy Taskman na telefon umożliwia przełączanie się pomiędzy uruchomionymi aplikacjami oraz zamykanie ich.

 • Chomp 1.0.2

  Chomp to aplikacja która może okazać się bardzo przydatna osobom spragnionym wciąż nowych programów w systemie Android. Działa na zasadzie wyszukiwarki, wystarczy wpisać np. nazwę programu lub "jaki" program nas interesuje a Chomp wyszuka i wyświetli wszystkie pasujące rekordy, zarówno te trafne jak i pokrewne.

 • Task Switcher 1.5 (Windows Mobile 6)

  Narzędzie Task Switcher dla Windows Mobile to kolejny przydatny manager zadań w środowisku mobilnych okienek. Aplikacja w prosty i przyjazny dla użytkownika sposób umożliwia obsługę procesów zachodzących w systemie, m.in. pozwala na pokazanie działających aktualnie programów, wystarczy jedno kliknięcie aby przełączyć się pomiędzy różnymi aplikacjami.

 • Fizz Monitor 3.2 PPC

  Kolejny przydatny a dla wielu może nawet i niezbędny program Fizz Monitor pod system Windows Mobile stanowi zbiór wszystkich potrzebnych narzędzie systemowych w jednym miejscu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ClearTemp for WM Smartphone 0.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ