Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ClearTemp 1.0.1 - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: Vicott Wong
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.12.2008
Rozmiar: 57 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 2014

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ClearTemp 1.0.1 - Mobile

Narzędzie ClearTemp dla Windows Mobile zostało stworzone jako swoisty odkurzacz systemowy. Generalnie podstawowym zadaniem aplikacji jest zwalnianie pamięci tak aby poprawić znacznie wydajność naszego urządzenia. ClearTemp dostosowuje się do środowiska w jakim pracuje poprzez inteligentne czyszczenie i usuwanie tymczasowych (innymi słowy mówiąc nieużywanych) plików oraz porzuconych i pustych wpisów w rejestrze systemu – wszystko to zajmuje nie potrzebnie miejsce, które może zostać pożytecznie wykorzystane. ClearTemp nie dostępny po Polsku może przyczynić się do poprawy szybkości reakcji systemu Windows Mobile. Z uwagi na to, że narzędzie ClearTemp nie jest za free, producent umożliwia przetestowanie programu. Dla aplikacji ClearTemp download pliku dostępny jest poniżej.Podobne Manager plików, programów

 • AutoExecutor 0.1 (Symbian UIQ3)

  AutoExecutor jest aplikacją, która zarządza programami w trybie autostartu w systemach Symbian OS. Dzięki narzędziom takim jak AutoExecutor mamy możliwość uruchamiania konkretnych programów wraz ze startem telefonu.

 • Fizz Monitor 3.2 Smartphone

  Kolejny przydatny a dla wielu może nawet i niezbędny program Fizz Monitor pod system Windows Mobile stanowi zbiór wszystkich potrzebnych narzędzie systemowych w jednym miejscu.

 • AndTask 3.0

  AndTask to nie skomplikowany i praktyczny menadżer procesów, uruchomionych programów oraz usług w tle.

 • Psiloc Extended File Manager 2.10

  Extended File Manager na Symbian OS pozwala sprawować pełna kontrolę nad wszystkim co zostało wgrane do telefonu.

 • Advanced Task Killer 1.9.3

  Advanced Task Killer to znana aplikacja występująca pod skrótową nazwą ATK, doskonale sprawdza się jako menadżer procesów i aplikacji uruchomionych w tle na platformach Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ClearTemp 1.0.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ