Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best TaskMan version 1.00 Windows Mobile - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 180 KB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1
Liczba pobrań: 790

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Best TaskMan version 1.00 Windows Mobile - Mobile

Dzięki aplikacji Best TaskMan na platformy Windows Mobile mamy znacznie większą i bardziej szczegółową kontrolę nad uruchomionymi programami i zdaniami w systemie. Z Best TaskMan zarządzanie telefonem staje się o wiele bardziej łatwiejsze a dzięki funkcji wyłączania „zawieszonych” aplikacji, czyli fachowo „zabicia procesu” nie będziemy musieli się dłużej przejmować nie stabilnym działaniem programów, które nie chcą się wyłączyć. Best TaskMan nie dostępny po Polsku umożliwia nam także przełączanie się pomiędzy aplikacjami oraz dostęp do informacji o zasobach telefonu. Z uwagi na to, że program Best TaskMan nie jest za free, producent umożliwia przetestowanie programu. Dla aplikacji Best TaskMan download pliku dostępny jest poniżej.

Podobne Manager plików, programów

 • PocketToolman 2.26 build 36

  PocketToolman to proste i darmowe narzędzie dla systemów Windows Mobile w wersji 6.0 Professional pozwalające na ustawienie zaawansowanych funkcji systemowych całkowicie samodzielnie.

 • StorageTools 2.2 WM

  StorageTools to rozbudowany program do obsługi kart pamięci w telefonach z systemem Windows Mobile.

 • Nokia Diagnostics S60 5th edition

  Nokia Diagnostics to całkiem nowa aplikacja, która umożliwi nam dokładną diagnostykę naszego telefonu. Nokia Beta Labs wprowadzając swój program diagnostyczny ułatwia użytkownikowi obsługę telefonu oraz co najważniejsze rozwiązywanie problemów.

 • AndExplorer 1.9

  AndExplorer jest synonimem funkcjonalnej i rozbudowanej aplikacji służącej jako menadżer plików na platformy Android.

 • X file Manager 2.0

  X file Manager na platformę Android to łatwy w obsłudze i funkcjonalny menadżer plików. Z powodzeniem może zastąpić oryginalny menadżer plików, taki który możemy znaleźć standardowo w systemie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best TaskMan version 1.00 Windows Mobile - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ