Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sony Ericsson Z770i

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sony Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne True-Tone Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Sony Ericsson Z770i to telefon dla fanów modeli z klapką. Na zewnątrz znajdziecie monochromatyczny wyświetlacz, z którego dowiemy się, która jest godzina, czy telefon znajduje się w zasięgu sieci, oraz poznamy stan naładowania baterii. Gdy ktoś do nas napisze lub zadzwoni, też się o tym dowiemy, bez zbędnego otwierania klapki. Ekran wewnętrzny wyświetla 262 tys. kolorów, prezentuje obraz w rozdzielczości 240x320 pikseli, a przekątna ekranu to prawie 6 cm. To sprawia, że motywy na Sony Ericssona Z770i warto wykorzystać, by uzupełnić wygląd telefonu.

Gry na Sony Ericssona Z770i to fajna sprawa, gra się wygodnie i zabija zbędny czas błyskawicznie. Wbudowany aparat cyfrowy pozwala na robienie zdjęć amatorskich, którymi możemy się później podzielić. Nie są one świetnej jakości, bo aparat zapewnia tylko 2Mpix, jednak przydać się zawsze może. Muzykę, jak najbardziej posłuchacie, z całkiem nienajgorszej jakości, wobec tego możecie być pewni, że także dzwonki na Sony Ericssona Z770i zabrzmią na waszym telefonie głośno i wyraźnie!

Sony Ericsson Z770i zdobył opinie polecające, jednak z pewnością nie będzie on dobrym telefonem dla sympatyków nowoczesnych technologii. Dla tych, którzy chcą mieć zgrabny i praktyczny telefon, jest to rozwiązanie idealne. Dziś Sony Ericsson Z770i to cena dość trudna do określenia, bo telefon tez nie łatwo będzie znaleźć, nawet na portalach aukcyjnych. Tak więc powodzenia w szukaniu.