Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sony Ericsson Z710i

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sony Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth irDA  

Opis

Sony Ericsson Z710i to typowy telefon z klapką, która w gruncie rzeczy jest solidnie umocowana, co jest podstawą przy tego typu aparatach. Nawet częste jej otwieranie, nie jest w stanie jej naruszyć. Trzeba przyznać, iż solidna obudowa telefonu chroni go przed uszkodzeniem, w przypadku „twardego lądowania”.

Motywy na Sony Ericssona Z710i są bardzo estetyczne i przyjemne dla oka. Choć model ten ma już swoje lata wciąż może zadowolić wielu użytkowników. Na obudowie znajdziemy aż 6 przycisków i suwak do ich blokowania, co ułatwia sterowanie bez otwierania klapki. W Sony Ericssonie Z710i pominięto opis używany dla serii Walkman, co może zmylić przeciętnego nabywcę. Jednak jest to w pełni wyposażony muzyczny telefon z radiem. Dzwonki na Sony Ericssona Z710i dzięki dobrej jakości głośnikowi zewnętrznemu brzmią głośno i wyraźnie. Gry na Sony Ericssona Z710i nie zachwycają, jednak mogą być zajmujące, jeśli znajdziemy swoje ulubione.

Pośród wszystkich plusów aparat wbudowany w Sony Ericssonie Z710i zasługuje na opis negatywny.Zdjęcia wychodzą kiepskie, a samo oko aparatu, wpada ogromna ilość kurzu, co dodatkowo obniża jakość zdjęcia, jeśli zapomnimy regularnie wyczyścić tego zagłębienia. Jako 4 letni użytkownik tego telefonu muszę wystawić dla Sony Ericssona Z710i celujące opinie, gdyż nigdy nie zawiódł. Dziś Sony Ericsson Z710i to cena nie przekraczająca być może nawet 100zł.