Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sony Ericsson Z555i

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sony Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne True-Tone Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Sony Ericsson Z555i to elegancki telefon z klapką, który na rynek został wprowadzony w 208 roku. Jak w każdym przypadku o gustach się nie dyskutuje, jednak Sony Ericsson Z555i zasłużył na opis przedstawiający go jako telefon, który błyskiem wyróżni cię w tłumu.

Pierwszą istotna sprawą jest sterowanie gestem, nie trzeba wydawać zbędnych komend – wystarczy jeden ruch dłoni aby wyciszyć sygnał przychodzącego połączenia lub budzika. Motywy na sony Ericssonie Z555i będą zmieniać się razem z porami roku, a Nowy Rok przywita szampańskim wystrojem graficznym. Aparat fotograficzny o rozdzielczości 1,3 MPix, nie zachwyci nas jakością wykonywanych zdjęć, jednak lesze to niż nic. Gry na Sony Ericssona Z555i to także kwestia formalna, ponieważ na zaledwie 1,9 calowym wyświetlaczu, nie zachwyca nas swoim wyglądem. Natomiast dzwonki na Sony Ericssona Z555i powinny zadowolić każdego, kto nie oczekiwać olśniewającego brzmienia. Przyglądając się z bliska natrafiłam na użytkowników wyrażających na temat Sony Ericssona Z555i opinie negatywne, mówiące o nie reagującym czujniku ruchu. Chciałoby się powiedzieć, że firma powinna przestać produkować coraz to nowsze modele, nie wnoszące nic nowego.

Czas zacząć doganiać potrzeby klientów i konkurencję, czas na telefony bardziej zaawansowane technicznie! Sony Ericsson Z555i to cena widmo, ponieważ dwa lata po jego wejściu na rynek jest właściwie nie do zdobycia.