Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sony Ericsson Yari (U100i)

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sony Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne True-Tone Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Producent przedstawia Sony Ericssona Yari (U100i) jako telefon skierowany w szczególności do graczy. Dostępne gry na Sony Ericssona Yari (U100i) to między innymi: FIFA10, LocoRoco, Bowling czy Nitro Street Racing. Cała przyjemność polega na sterowaniu poprzez ruch i gest, doświadczając akcji, która toczy się na 2,4-calowym ekranie.

Wyobraźcie sobie ile kroków można wykonać prowadząc rozgrywki. Nie, nie musicie sami liczyć, zrobi to za Was wbudowany Walk Mate! Oczywiście nie na tym koniec – telefon ma wbudowany aparat 5 MPix z funkcją wykrywania uśmiechu, automatyczną regulacją ostrości, oraz automatycznym ustawianiem ostrości na twarze w kadrze. Gdyby przy tych udogodnieniach coś jednak nie wyszło, można zdjęcie poprawić zapomoga funkcji Photo fix. Motywy na Sony Ericssona Yari (U100i), mogą stwarzać leki problem, ponieważ trzeba czasem je dostosować w specjalnym kreatorze, jednak – „dla chcącego nic trudnego”. Jeśli chodzi o muzykę, to z przyjemnością możemy wykorzystać zewnętrzny głośnik stereo oraz funkcję Mega Bass, co sprawia, że dzwonki na Sony Ericssona Yari (U100i) dopasowane do własnych potrzeb brzmią zadowalająco. Sony Ericsson Yari (U100i) to cena mieszcząca się w przedziale od 539,00 zł do 1055,95 zł.

Model jest dostępny w trzech kolorach. Wśród użytkowników Sony Ericssona Yari (U100i) zbiera opinie rewelacyjnego urządzenia, z małym narzekaniem na brak Wi-Fi. Do zestawu dołaczona jest karta pamięci o pojemności  1GB, oraz podstawka pod telefon.