Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sony Ericsson Xperia X1

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sony Ericsson
System operacyjny: Windows Mobile
Wyświetlacz: 800 x 480
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne True-Tone Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Wysuwana obudowa w kształcie łuku, 3-calowy wyświetlacz WVGA i wysokiej jakości metal – wszystko to sprawia, że Sony Erisccon Xperia X1 to telefon, który pozwala przeżyć zupełnie nowe doznania. Przyznam, że przedstawiając ten model ciężko jest zdecydować od czego zacząć, gdyż Sony Ericsson Xperia X1 zyskał opinie cudownego telefonu.

Ładowarka telefonu, zamiast kabla zamontowanego na stałe, posiada złącze USB. Interfejs panelowy pozwala na skonfigurowanie panelu tak, by odpowiadał naszym potrzebom – dodatkowe panele można pobrać między innymi na stronie producenta. Dotyk, pełna klawiatura QWERTY, czterokierunkowy klawisz nawigacji i optyczny joystick, technologia 3G, rozpoznawanie pisma odręcznego, jedyne co może rozczarować to aparat mający tylko3,2 MPix. Wyświetlacz obsługujący 65 tys. Kolorów sprawi, że motywy na Sony Ericssona Xperia X1 przyciągną uwagę każdego! Wyobrażacie sobie jak na tym zgrabny ekranie prezentują się gry na Sony Ericssona Xperia X1?! Internet, zdjęcia, filmy, a co z muzyką? Oczywiście dźwięk jest czysty i wystarczająco głośny i dostarcza pełen zakres tonów od wysokich do niskich. Dzięki temu dzwonki na Sony Ericssona Xperia X1 zadowolą każdego użytkownika – tylko nie pozwólcie się zahipnotyzować i zapomnieć odebrać połączenia! Przeglądając informacje zamieszczone w sieci na temat komórki zalazłam dla Sony Ericssona Xperia X1 opis użytkowniczki, która zamieniła iPhone’a na ten model! To dość intrygująca i przekonywująca informacja.

Wadą modelu może być fakt, iż Sony Ericsson Xperia X1 to cena mieszcząca się w przedziale od 1197,00 zł do 2755,82 zł. Producent zaczerpną nazwę od angielskiego słowa „Experience” (doświadczenie) – a to mówi samo za siebie!