Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sony Ericsson W995

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sony Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne True-Tone Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Oto kolejny Walkman, kolejny Sony Ericsson dobrej jakości, naładowany funkcjami, które sprawiają, że jego posiadanie i użytkowanie to czysta przyjemność. Być może to nie do końca obiektywne, jednak moja przychylność do firmy SE jest właściwie bezdyskusyjna.

Sony Ericsson W995 to telefon wyposażony w 8,1Mpix aparat fotograficzny, czyli dokładnie taki sam jaki możemy znaleźć w najnowszym SE Aino. Jedyne czego brakuje, to większego wyświetlacza, mimo to na 2,6 calowym ekranie motywy na Sony Ericssona W995 prezentują się wyśmienicie, zdjęcia przedstawiają w najwyższej jakości, a gry na Sony Ericssona W995, to czysta przyjemność dopełniająca zabawę z tym telefonem. Krystalicznie czysty dźwięk, sprawia że dzwonki na sony Ericssona W995 brzmią tak doskonale, iż ciężko się będzie zdecydować na jeden konkretny. Wracając do obsługi aparatu, mamy do dyspozycji między innymi funkcje autofocus, photo flash, wykrywanie twarzy, itd. Bez problemu połączymy się z Internetem przez Wi-Fi, a dzięki udostępnianiu DNLA z własnym telewizorem! Sony Ericsson W995 zasłużył na opinie telefonu godnego polecenia, i takie właśnie otrzymał wśród użytkowników.

Sony Ericsson W995 to cena od 898,00 zł do 1699,00 zł. Mimo, że może się to wydawać wygórowaną sumą, poprze prowadzeniu głębszej analizy i zdecydowaniu czy taki wygląd telefonu nam odpowiada, warto się skusić. Model dostępny jest w trzech kolorach.