Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sony Ericsson W960i

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sony Ericsson
System operacyjny: Producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne True-Tone Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Sony Ericsson W960i to kolejny telefon z serii Walkman, o znanym już wyglądzie. Co więc w nim nowego? Z pewnością zachwyca wyświetlaczem dotykowym i 8 GB pamięci. Można obejrzeć okładkę albumu na dużym ekranie i ręcznie wybrać utwór. Telefon wyposażono w aparat 3.2 Mpix z AutoFokusem.

Szybka aparatu jest wgłębiona, co utrudnia jej porysowania, jednak może sprawić kłopot w czyszczeniu zebranego w zagłębieniu kurzu. Jak przystało na serię „Walkman”, model ten wyposażono w 2 zestawy słuchawek. Dźwięk również nas zadowoli, a dzwonki na Sony Ericssona W960i zabrzmią głośno i wyraźnie, co ucieszy lubiących wciąż je zmieniać, podążając za duchem nowości muzycznych. Motywy na Sony Ericssona W960i znajdziecie bez problemu i wgracie błyskawicznie.

Na 2,6 calowym ekranie, nie tylko świetnie operować będziemy muzyką, kontaktami, czy też podczas zwykłego pisania sms’a – zdecydowanie gry na Sony Ericssona W960i zaprezentują się nam zachęcająco. Ogromnym plusem jest wbudowane Wi-fi i z pewnością każdy będzie z tego powodu zadowolony. Czytając wypowiedzi użytkowników telefonu zaobserwowałam, iż Sony Ericsson W960i otrzymał opinie wyłącznie pozytywne! Sony Ericsson W960i zasłużył na opis zwięzły, lec polecający jego możliwości i styl wykonania. Warto wziąć pod uwagę jego zakup. Sony Ericsson W960i to cena ok. 400zł, więc bardzo niewiele! Zdecydowanie - warto sprawdzić.