Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sony Ericsson W910i

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sony Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne True-Tone Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Panie i panowie zwycięzca Global Mobile Award 2008 – Sony Ericsson W910i, to telefon zgrabny i solidny, który z pewnością po długim czasie eksploatowania, nie zacznie skrzypieć. Typowy slider posiada duży, 2.4 calowy ekran TFT, wyświetlający 256 tyś. kolorów, dzięki czemu wybrane przez użytkownika motywy na Sony Ericssona W910i są świetnym dopełnieniem jego stylizacji. „Wciągnij się i graj”, takim hasłem producent reklamuje ten model i coś w tym jest, ponieważ gry na Sony Ericssona W910i dostarczą nam dobrej zabawy.

Umieszczone nad ekranem, dwa dodatkowe klawisze funkcyjne, okazują się bardzo przydatnymi przyciskami do grania, a jak informuje producent przechylając telefon w przód, tył lub bok można przyspieszać, zwalniać i skręcać.  Jako, że jest to telefon z serii Walkman, znajdziemy w nim takie przydatne muzyczne funkcje jak: PlayNow, SensMe i TrackID. Pierwsza pozwoli nam pobrać utwory muzyczne i dzwonki na Sony Ericssona W910i, druga odtworzy piosenki zgodne z naszym obecnym nastrojem, a trzecia rozpozna utwory, których tytułu nie pamiętamy.

W swojej klasie Sony Ericsson W910i zasłużył na opinie polecające jego zakup. Dziś Sony Ericsson W910i to cena mieszcząca się w przedziale od 499,00 zł do 585,00 zł. Model dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych: Hearty Red, Havana Bronze, Sillky White i Noble Black.