Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sony Ericsson W890i

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sony Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne True-Tone Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Sony Ericsson W890i to telefon, jak pisze producent, smukły i elegancki. Innymi słowy walkman o dojrzałym stylu. Ważący 78 gramów, płaski, o idealnych wymiarach, z pewnością nie będziecie się krepować wyciągając go w tłumie. Nie znajdziemy tu niepotrzebnych udziwnień, pierwsze wrażenia wręcz zachęca by wziąć go ze sobą i cieszyć się jego posiadaniem.

Zastosowany w W890i ekran ma rozdzielczość QVGA (320x240) oraz przekątną wynoszącą 2 cale, to sprawia, że motywy na Sony Ericssona W980i prezentują się wspaniale, i uzupełniają jego styl. Jeśli chodzi o gry na Sony Ericssona W980i, to tutaj także ekran nas nie zawodzi, nawet w słoneczne dni, zabawa w parku na ławce jest przyjemna i wciągająca. Skoro model ten pochodzi z serii walkman powinien wyróżniać się jakością odtwarzanej muzyki, tutaj jednak trochę się rozczarujemy, gdyż brakuje im basów oraz tonów wysokich, muzyka jest płaska, mało dynamiczna. Wobec tego dzwonki na Sony Ericssona W980i nie zachwyca, jednak będą dobrze słyszalne na głośnej ulicy.

Kolejną negatywną sprawą jest jakość prowadzonej rozmowy, co najwyżej będzie ona dobra. Najczęściej napotkamy się na szum, trzaski, a nawet przerywniki w wypowiedziach. Szkoda, jednak głównie dlatego Sony Ericsson W890i zebrał opinie niepolecające. Jak widać, nie zawsze warto kierować się pierwszym wrażeniem. Sony Ericsson W890i to cena korzystna, zwłaszcza u operatorów. Zobaczcie sami, dotknijcie, i przeanalizujcie, czy warto.