Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sony Ericsson W705

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sony Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 320 x 240
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne True-Tone Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

W pierwszym kwartale 2009 roku pojawił się na rynku kolejny model poszerzający port folio muzyczne producenta Sony Ericssonów. Model sony Ericsson W705 to telefon, który dzięki technologii dźwięku Sony — Clear stereo i Clear bass, zapewni nam czystą i wysoka jakość dźwięku.

Telefon wyposażony w system audio nagrodzony w teście TESTFactory w Niemczech, sprawi, że dzwonki na Sony Ericssona W705 zabrzmią dumnie w twojej komórce. 2,4-calowy ekran o rozdzielczości QVGA uwydatni wybrane motywy na Sony Ericssona W705. Wysuwana klawiatura numeryczna, Wi-Fi, GPS, udostępnianie DNLA, Walm Mate, Shake control – trudno zmieścić to wszystko w jednym zdaniu. Jeśli natomiast chodzi o gry na Sony Ericssona W705 to staną się one świetnym dopełnieniem wszystkich atrakcji telefonu. Nie można także nie wspomnieć o aparacie fotograficznym o rozdzielczości 3,2 Mpix, z funkcją wysyłania plików wideo do serwisu YouTube. W zestawie znajdziemy specjalny zestaw słuchawkowy oraz 4-gigową kartę pamięci. Wszystko to, w połączeniu z idealnymi wymiarami i wagą 98 gramów zapracowało na fakt, iż Sony Ericsson W705 zdobył opinie bardzo pozytywne.

Model dostępny jest w dwóch kolorach, a dziś Sony Ericsson W705 to cena mieszcząca się w przedziale od 599,00 zł do 1315,00 zł. Zdecydowanie jest to udany egzemplarz, zarówno pod względem wyglądu, jego wewnętrznej zawartości i kosztów, które poniesiemy decydując się na jego zakup. Podsumowując - wart polecenia!