Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sony Ericsson W580i

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sony Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne True-Tone MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Sony Ericsson W580i to telefon dla aktywnych i choć został wprowadzony na rynek w 2007 roku, wciąż po trzech latach może być ciekawą opcją dla poszukujących nowego urządzenia tego typu. Biegacze, których początkowo nie stać na profesjonalny sprzęt monitorujący ich aktywność, będą zadowolenia z oferowanych przez ten model telefonu funkcji. Precyzyjny stoper, licznik przebytej odległości i spalonych podczas treningu kalorii oraz informacje o osiąganej prędkości średniej i maksymalnej – to zestaw informacji, który gwarantuje, że Sony Ericsson W580i zasłużył na opinie prywatnego trenera.

Nie zapominajmy jednak, iż jest to także telefon muzyczny. Dzwonki na Sony Ericssona W580i dopasujecie do swoich potrzeb a ich dźwięk was nie rozczaruje – w końcu telefon należy do serii Walkman. Poza tym jest jeszcze radio FM z RDS-em, funkcja MegaBass oraz aplikacja TrackID. Ekran wyświetlający 262 tys. kolorów sprawia, że gry na Sony Ericssona W580i nie są rewelacją, jednak umilą nam czas.

Motywy na Sony Ericssona W580i dopełnią nasze wyobrażenie na temat wyglądu  telefonu, a dodatkowo w W580i można wybrać sposób podświetlenia klawiszy funkcyjnych i boków telefonu, gdy ktoś dzwoni. Gdy już dopasujecie telefon do swoich potrzeb, będziecie biegać, słuchając muzyki, z pewnością napotkacie coś intrygującego i tutaj również bez problemu wykorzystacie wbudowany aparat o matrycy 2 megapikseli i czterokrotnym przybliżeniem cyfrowym.

Dziś Sony Ericsson W580i to cena od 375,00 zł do 619,00 zł., więc niewiele, a z pewnością będziecie zadowoleni.