Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sony Ericsson W508

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sony Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne True-Tone Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Jeśli chodzi o serię telefonów Walkman, to mamy wielki wybór, grubsze, cieńsze, bardziej lub mniej rzucające się w oczy – może być ciężko z podjęciem decyzji. Sony Ericsson W508 to telefon smukły, lekki i z klasyczną klapką. Choć jego ponury wygląd może być początkowo mylący, istnieje bardzo ciekawa możliwość dopasowania do modelu pokrywę Style-up, którą możesz sam zaprojektować online, dopasowując telefon do swojej osobowości.

Na obudowie telefonu znajdziemy czułe na dotyk przyciski, do sterowania odtwarzaczem muzycznym oraz monochromatyczny ekran OLED. Ekran wewnętrzny ma 2,2 cale, i przy 262 tys. kolorów motywy na Sony Ericsson W508 mają godną uwagi jakość. Co ciekawe, oba ekrany są odporne na zarysowania.  Sony Ericsson W508 zasługuje na opis jego funkcji sterowania gestem, możliwej dzięki czujnikowi ruchu. Aparat: 3,2 Mpix i licznik kroków to tylko kilka udogodnień, które składają się na to, iż Sony Ericsson W508 zbiera opinie pozytywne. W kwestii muzyki, także znajdziemy kilka „bajerów”. Listy odtwarzania stosowne do nastroju — funkcja SensMe, Shake control sprawi, iż jednym ruchem nadgarstka można kontrolować głośność, czy kolejność odtwarzania utworów. Wgrane dzwonki na Sony Ericssona W508 brzmią przyjemnie, co zadowoli większość użytkowników. Co z grami? Gry na Sony Ericssona W508 możecie dowolnie pobierać z sieci i cieszyć się dobrą zabawą. 

Producent twierdzi iż bateria w tym modelu wytrzyma nawet 24 godziny słuchania muzyki. Czy na pewno? Sony Ericsson W508 to cena mieszcząca się w granicach 639,00 zł do 844,00 zł.